Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Többi lennt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Miért rakja egyre több mindenki itt fel magát,hogy hogyan néz ki? :D Ennyire nincs már senmkinek önbizalma,hogy innen merít magának? :/

2013. nov. 22. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
na rakd fel te is magad, titkon ott lappang benned is
2013. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan eltaláltad telibe.Nézd meg ráadásul olyanok is tesznek fel,akiknek amúgy már voltak kapcsolataik is és sikeresek is voltak bennük.Akkor mit szóljak én,akinek még semmi nem jött össze úgy mégis?:S

22/F

2013. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eszem ágában nincs feltenni! Így is tudom,hogy mik ez alőnyeim,mik a hátrányaim! :) Nemkell még fényezni az egóm :)
2013. nov. 22. 00:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Te is arra a szokes haju csunyacska pasira gondolsz aki most rakta fel magat nem reg?:DD pacsi
2013. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi nem olyan kiàbràndìtò, mint egy panaszkodò, rinyàlò, elègedetlen, nyafogò, onbizalomhiànyos sràc! nem is csodàlom, ha messzirol elkerulnek titeket a csajok.
2013. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

I have a biggest penis in the world.

and the worst english.

2013. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan arra gondolok,de nem csak rá...én nemtudom,a magánéletben nem kapnak elég biztatást? Nemkapnak olyan meggyőző érveket,hogy márpedig jólnézel !? Nemértem komolyan :)
2013. nov. 22. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szanalmasak szerintem is:))
2013. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!