Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek nektek a néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek nektek a néger csajok, inkább nők?

Figyelt kérdés

Itt most nem az afrikai, szudáni, eritreai stb születésű nagyon fekete és "primitív" nőkre gondolok, hanem elsősorban az európai, esetleg amerikai, már több generáció óta "bevándorolt" és asszimilálódott nőkre gondoltam. Akik már a nyelvet úgy beszélik, mint egy "őshonos", beilleszkedtek, normálisan élnek, dolgoznak, és már csak a bőrszíne utal arra, hogy "idegen".

Nekem igen, azért kérdezem,szerintem kifejezetten szépek, csinosak.


2013. nov. 22. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért nem?
2013. nov. 22. 11:40
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert fehér vagyok.Fehér nőkhöz szoktam.Így nekem nem vonzó ez a "másság".Egyáltalán nem indít be.
2013. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
aha... érdekes, én is az vagyok, és úgy is élek, nem csak a "fehérek" közé tartozom, de nekem azért bejönnek az "idegenek".
2013. nov. 22. 11:46
 5/15 anonim válasza:

Igaz én lány vagyok, de szerintem is nagyon szépek.


ui: nem vagyok leszbi (még mielőtt valaki beszól)

2013. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem vonzò egy tènyleg szèp nèger baba.Ès az a ròzsaszîn kontrasztos p.nci....maga a gyönyör.:)


A latin k.rvák a kedvenceim amùgy.

2013. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát van 1-2 szép közötte,de nagyon kevés van belőlük,és ha idejönnek már kapcsolatba szoktak legtöbbször,vagy csak pár hónapra jönnek ide általában.
2013. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, whoopi goldberg-et mondjuk ne és soha, de őt leszámítva sok szép fekete nő van szerintem. Nekem a full csokik is tetszenek, nem csak a félvér nők.


27/f

2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak a kevertek.
2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak akik tetszenek.
2013. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!