Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Össze-vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Össze-vissza van a családom.

Figyelt kérdés
Mindenki máshol lakik, ráadásul nagyanyám elég rosszul is van, én egyedül élek, de még szeretném ha látná, hogy van barátnőm. Azt pedig nagyon nem egyszerű találni, 6 éve vagyok egyedül. Jól nézek ki, de aki nekem kell azoknak nagyon nagy az igényük, más lányokkal meg nem érzem magam jól, nem is illenek hozzám. Aki meg hozzám illik, annak meg a kész kéne.
2013. nov. 22. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Maradj egyedul akkor.

Vagy törekedj, h megüsd az igényes lányok szintjét, ha neked csak ök felelnek meg

Lám, lám, neked sem jó akárki.

Másnak is joga van válogatni akkor

2013. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem jó, ha azok illenek hozzám / azokkal érzem jól magam. Szerinted nem törekszem? De mivel egyedül vagyok, havi 200 e körül van a kiadásom, és nem hogy élni nem tudok, de levegőt venni se marad nagyon időm. Ha pedig ellazulok, pillanatok alatt az utcán találnám magam. Nincsen mögöttem senki.
2013. nov. 22. 12:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Mégis mi az ami neked kell? Ennyire nagyok az igényeid?
2013. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add alább akkor, találj egy olyat, akivel büszkén tudsz felvonulni a nagymamának, csak a fodrasz, kondi , szoli , sminkek es cuccok nagyon sok pénzbe kerülnek, es ha összeköltözöl egy ilyen csajjal, az nagyon megviselné a közös kasszát.
2013. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
23, nekem nem sok. Legyen normális nő, csupán ennyi. Ne fesse a haját, és ne legyen alacsony, külsőségekben csak ennyi. Belsőben pedig, lehetőleg ne legyen otthon TV-je, és könyveket olvasson.
2013. nov. 22. 13:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy igényeim szinte egyáltalán nincsenek. Vagyis vannak: az igényem, a természetes nő. Az összes nő próbál megfelelni valaminek, az igényem pedig pont ennek az ellentéte: aki nem akar megfelelni semminek. Csinos, de mindenféle mű dolog nélkül. Na ha ilyen vagy, írhatsz bátran.
2013. nov. 22. 13:28
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja, most mar ha sokba kerul a szoli es a smink , natúr nö irjon?

Vicces vagy.

2013. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Menj a p.csába. Hol írtam hogy szolis nő? Azokat utálom.
2013. nov. 22. 14:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit takar a " nagy igenyü nö" elvárása, akinek nem kellesz?
2013. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én se tudom.
2013. nov. 22. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!