Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát az van, hogy mikor felizgulok akkor nagyon benedvesedem (de tényleg nagyon) és ez miatt már nagyon nagyon félek a szextől, hogy esetleg az adott srácnak nem fog ez tetszeni, vagy hogy cikinek tartja stb:S Szerintetek?
2013. nov. 22. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb dolog a világan egy elképesztően nedves punci, ne viccelj már :D
2013. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan is vagyok en is sztem nem.gaz:) /L
2013. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább, mint hogy egy Szahara legyen a lábad közt! :)
2013. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kiskivancsi79 ***** válasza:
Szerintem is legyen jo nedves. :-)
2013. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak sajnos mikor oda kerülne a sor akkor nagyon feszült leszek ez miatt és meghátrálok:S
2013. nov. 22. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
az a jó, ha nedves vagy! :) ha száraz lennél, akkor fájna a szex is, meg a nedvesség jelzi a pasinak is, hogy jól csinálja, amit csinál ;-)
2013. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nedves vagyok..hanem az hogy nagyon az szoktam lenni:S és kínosan érzem magam ez miatt:S
2013. nov. 23. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!