Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki 15-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki 15-19 évesen terhes lett?

Figyelt kérdés

Aki megszülte a babát v. elvetette? Hogy éltétek meg? 'Tönkre tette ez így az életeteket, nagy bélyeget nyomott rá'? Nem vagyok terhes nem azért írtam, csak egyik osztálytársam terhes lett és ezért nem jön suliba..

és nem vagyok vele túl jóban és érdekelne..

köszi!

17L (kort is írjatok)


2013. nov. 22. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt egy lány osztálytársam 16-17 évesen volt terhes és megszülte a gyereke
2013. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen lányt.

Megszülte.Nem fejezte be a sulit.Otthon maradt a szülei kétszer annyit dolgoznak,a srác szintén.Most tartanak ott,hogy 22 évesen elrugdossák érettségizni és szakmát tanulni.

Nem az abortusz mellett állok,de szerintem felesleges fiatalon szülni.Nem egy éltett tesz tönkre.

2013. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se saját példa, nekem is osztálytársam volt a lány aki 17 évesen terhes lett. Ő egyébként s beteg, nagyon labilis és későn érő, mái napi bántja a dolog.
2013. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismertem 14 éveset és meg is szülte
2013. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!