Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan, akinek a barátnője nagyon elégedetlen önmagával?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy olyan típus, aki nagyon kritikus önmagával szemben, nehezen tudja elfogadni a saját hibáit és gyakran van emiatt rossz kedve. Mert én is ilyen típus vagyok és a barátom ezt eléggé nehezményezi. Mondjuk nem vagyok olyan, hogy nyafognék emiatt, csak ha úgy érzem, hogy nem vagyok a toppon, akkor rossz a hangulatom és elmegy a kedvem mindentől. Ti hogyan viselitek a barátnőtök ilyen hangulatvåltozásait?
2013. nov. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb a lányok 70% ilyen. Engem is elképesztően irritál egyébként sőt ha túlzásba viszi nálam szakító ok. Nem hiszem el hogy nem tudja elhinni ha nap mint nap mondom neki, illetve még kb jó pár ember rajtam kívül. Őszintén mi kell ?
2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább 100%-ra tippelek.
2013. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 100% kicsit sok, de egyébként vannak olyan lányok, akik meg vannak magukkal elégedve, és direkt azért panaszkodnak, hogy dicsérjék vagy bókoljanak neki. "Minél többet mondom lapos a seggem, annál többször mondja, hogy csini vagyok."

De ha tetszel a barátodnak nem nagyon értem miért vagy úgy elszontyolodva, inkább legyél boldog, hogy elfogad. :)

2013. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát az én barátnőm is elképesztően kritikus önmagával szemben, de ez valóban egyre sűrűbb. Ezt sajnos a társadalom által felépített szépségideáloknak köszönhetjük, de ez egy másik téma :) A lényeg az, hogy az én barátnőm is nagyon elégedetlen magával, én viszont a végtelenül nyugodt és türelmes emberek közé tartozom, szóval ez engem egyáltalán nem zavar :) Inkább bókolok neki folyamatosan, és éreztetem vele, hogy milyen szép :) Ő is szokott ez miatt levert lenni, ilyenkor igyekszem felvidítani. Legtöbbször sikerül. Múltkor egy ilyen alkalom után bevallotta nekem, hogy neki ez valahol mélyen nagyon sokat jelent, és hogy nélkülem már megkattant volna :D (nem szó szerint...) Szóval a tanácsom a barátodnak az, hogy sok kitartás és sok bók a kulcs a lelki egyensúlyhoz (de törődjön bele, hogy erre nincs gyógyír :D ), neked pedig azt tanácsolom, hogy ha bókol, akkor igenis ÉREZTESD vele, hogy neked az számít valamit.
2013. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!