Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnál egy 36 éves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnál egy 36 éves nővel szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött, a kiskocsmában volt a nő és egyik haverom ismerte és oda mentünk hozzá köszönni és bemutatott engem is. Beszélgettünk meghívtam pár italra. Együtt mentünk haza, mert ugyan arra lakott amerre én, és mikor hozzájuk értünk felhívott magához és megtörtént az első kalandunk. Azóta már 5x voltam nála.


Én 21 éves vagyok és nagyon élvezem a mostani helyzetet, mert mindent kipróbálhatok amit csak akarok, de nem tudom hogy hogy fog végződni ez a sztori.



2013. nov. 24. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, miért ne
2013. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36 éves b nöm van én meg 23 vagyok hibátlan minden köztünk. ugy h folytasd :D
2013. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát már hogy a rákba ne?
2013. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy egy kbaszott nagy mázlista vagy? De ha nem folytatod akkor a világ legnagyobb marhája leszel.

Azt hiszem kellően cizelláltan fogalmaztam.

2013. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még irigyellek is! Becsüld meg a helyzetet! :) Nem mindennapi!
2013. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
22 vagyok a barátnőm meg most lett 36. Nála élünk ketten, sose voltam ilyen boldog, nem az életkoron múlik. Ha csak szex, akkor meg főleg nem.
2013. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hogy döntöttél,folytattad?

Igazuk van a kommentelőknek és ha válaszolsz akkor elárulom neked,hogy én mit vállaltam be.

2014. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azóta is "együtt" vagyunk, egybekecóztunk. Azt mondja hogy szerelmes belém, én nem érzek szerelmet, de nagyon megkedveltem és bírom(ezt elmondtam neki is, mert állandóan mondta hogy szeret és rákérdezett hogy én nem szeretem-e ?). A szex iszonyatosan jó vele... nem az van mint a volt barátnőimnél/csajaimnál hogy csak szétrakják a lábukat, vagy szerencsétlenkednek egy sort.... Nagyon sok mindenre megtanított, és ameddig csak lehet vele akarok lenni.
2014. júl. 6. 21:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratula.
2014. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zsír!
2014. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!