Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyes arc mindenek fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes arc mindenek fölött áll a lányoknál, csak azt figyelik kb 80% ban egy pasin és 2-3 mp alatt eldöntik, hogy szimpi-e az arcod vagy sem?

Figyelt kérdés
Hányszor látom, hogy az alacsony, ronda arcú srácok megvesznek a kondiban egész nap, aztán ugyanúgy kapják a kosarakat szakadatlanul. Hányszor látom, hogy a nem vonzó arcú, kissé kövér pasik megveszik a drága jó ruhát, mondván, hogy most jól becsajozik. Aztán ugyanúgy pofára fog szinte mindig esni. A helyes meg kis túlzással bármit is vesz fel, ha kicsit is igényes, ápolt, akkor tocsogni fognak a közelében a bugyik a nedvességtől. Ennyire pofon egyszerű lenne a képlet és mégis ennyire nehéz lenne megoldani annak, aki rondának született? Ha vonzó az arcod, már minden csaj a beszédeden fog múlni. Ha valamilyen szinte az is rendben van, akkor a fütyid hamarosan sok lukat fog látni?
2013. nov. 24. 12:40
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%

Ezért hagytam abba a gyakorizást anno, köszi hogy ráébresztettél, hogy shit ez az oldal.


Komolyan, vannak olyan idióta kérdések hogy a falnak megyek tőlük hogy pár ember ennyire ennyire életképtelen és mindent okolnak csak az attitűdjüket nem.

2013. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Jó nem tagadom, elég sok ilyen nő van:D

De uristen, előbb lőném magam fejbe minthogy egy ilyen felszínes senkivel szóbaálljak.. Ha meg te az ilyeneket fogod ki az kínos

2013. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

1-es

A bocsi, nem vagy az esetem 100/99-szer megkapni=Csúnya vagy és nem =Rossz az attitűdöd.

2013. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ekkora fäszságot istenem.. :D Én helyes vagyok (mások szerint), mégis ugyanúgy meg kell küzdenem a lányokért. Ráadásul nap mint nap látok nem túl helyes fiúkat, akik a barátnőjükkel mászkálnak.
2013. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
most ez is csak egy önsajnálgatós kérdés mint a többi "ronda vagyok" kérdés? mondhatok valamit? ha nem a világot hibáztatnád akkor találnál magadnak akár jó nőt is
2013. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Mindig ez a buta magyarázkodás, ezt nem bírom, hogy ,,nem vagy az esetem, meg majd csak lesz akinek bejössz". Vagyis ronda vagy és finoman próbálnak meg úgy lekoptatni, hogy ne törj össze. De a tény még tény.
2013. nov. 24. 12:50
 7/44 anonim ***** válasza:
49%
Áhááá, értem, tehát ronda vagy, csak nem akartad simán ezt kiírni, kellett valami körítés. Egész aranyos kis kérdés lett, de most menj tanulni fiam.
2013. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Miért kit lehet hibáztatni? Csakis a természetet és a genetikát, hogy kicseszik az emberrel. Hányszor látni, hogy a faarcú szépfiú, böfög kettőt és már az ágyába is ugrott a szép (nem csak cicababa) lány. Ha meg nem vonzó az illető, akkor udvarolhat hónapokig (legtöbb esélyt sem kap az udvarlásra) és akkor is erősen benne van a pakliban, hogy jön a szépfiú és 1 nap alatt lerombolja, amit a ne vonzó srác hónapokig próbált meg felépíteni.
2013. nov. 24. 12:52
 9/44 anonim ***** válasza:
örüljél már neki hogy nem úgy mondják meg hogy "ronda vagy mint az ördög f@*z@!" szerintem még mindig az a legjobb a nőktől hogy magyarázkodnak
2013. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
mondd már meg hogy hányszor látsz olyat amit leirtál! nincsen ilyen, ha jól udvarolsz, a csajnak tetszeni fog, akárhogy is nézel ki
2013. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!