Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 17-19éves lány vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 17-19éves lány vagy, elolvasol? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 18éves sràc vagyok és a fent említett korcsoportból szeretnék értelmes magàra adó,de magàt nem eltúlzó lànyokkal ismerkedni, beszélgetni.Szemtelen ígényem,hogy lehetőleg karcsú,nem kövér lànyok érdeklődését vàrom. Igen,tudom ez nem tàrskereső oldal,de olvastam màr itt,hogy elég sokaknak bevàllt,így én is teszek egy próbát!Nem vagyok egy elhízott igénytelen kocka,mert itt probàlkozok csak kívàncsi vagyok,hogy akadnak-e olyanok akik adnànak egy esélyt,hogy megismerjem őket.Tehàt,bàrmi kérdésre a külsőmmel,belsőmmel kapcsolatban szívesen vàlaszolok,vagy bàrmi egyéb kérdésre is.Röviden rólam:sport kedvelő,nyugodt természetű,kedves,beszédes,nem dohànyzó,magas,sportosabb testalkatú(de nem kigyúrt) sràc vagyok,szeretem a disco és rap zenéket...

Ha van itt olyan akinek felkelltettem az érdeklődését,boldogan fogadom a privàt üzenetét.

köszi,hogy elolvastad,az esetleges helyesíràsi hibàkért bocsi,de csak telóról tudok írni.



2013. nov. 24. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A leírtak alapján azért annyira igényes nem vagy, mint amilyennek látod magad...
2013. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áááh, bukott a disco és rap zenénél. D:
2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1#köszönöm szépen,hogy ezt így te eldöntötted.
2013. nov. 24. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:

2#

igen,minkét zeneiàg,elfogadott és kedvelt.:)

2013. nov. 24. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nálam is a zene vágta el a dolgot.

Semmi mondanivalója nincs a disco zenének, a rap zene előadója meg egyszerűen sajnáltatja magát, elég világfájdalmas... maradok a rocknál.;) :D

2014. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel milyen zenét hallgatsz. Mindenki olyat hallgat amilyet akar. 17 L.

Szerintem irok neked. ;)

2014. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Küldesz magadról képet?:)

18/L

2014. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!