Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mikortól jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mikortól jó?

Figyelt kérdés

Szerinted mikortól jó ha valaki szerelmes.

Tudom hogy hülye kérdés, de nem tudtam jobban megfogalmazni, remélem értitek azért a lényeget.

Kort és nemet írjatok légyszi.



2013. nov. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni érdemben, mert nincs két egyforma ember. Ez tény. És ezt figyelembe véve tényleg hülye kérdés, amire csak hülye választ lehet írni. Írhatnák számokat, de felesleges lenne.


22 éves vagyok, férfi és elárulom, hogy életem első szerelme harmadikos koromban volt. Épp most is szerelmes vagy. Piszkosul szenvedek is tőle, mert elérhetetlennek érzem. De ez már más téma. Szóval nem is feltétlenül jó, csak akkor, ha viszonzott.

2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagyok*
2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó. Valaki hamar szerelmes valakinek meg jöbb idő kell. Első ránézésre szerelem meg nincsen :D ! A talalkozasok szamatol is függ , talan 2-3hónap ami idealis
2013. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármikor jó, felemelő érzés, hogy létezik a másik személy:):) Mosolyt tud csalni az arcra:):) Kapcsolatot hát mondjuk legkorábbinak hát 16-nál már lehet, de szerintem inkább 17 ,amit mondanék, hogy akkor már tényleg készen lehet lenni egy kapcsolatra:)
2013. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Jaa és hogy mennyi idő után tudja megismerni az illető a másikat eléggé ahhoz, hogy beleszerethessen? Hát ,nemtom, szerintem tök rövid idő is elég, meg pl ha valakinek nagyon megnyerő a kisugárzása, akkor rögtön első látásra is akár belé lehet esni--tapasztalat.
2013. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!