Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézek ki úgy mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézek ki úgy mint egy szerencsétlen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Magas vagyok,sportos,van rajtam izom is..mégis egyszerűen ha képet/videót nézek magamról akkor abban ilyen totál szerencsétlenül nézek ki.Nincs féfias benyomásom.

De miért lehet ez? Mi hiányzik?


2013. nov. 24. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tök
2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy kép, az hiányzik
2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 II.Dartheon ***** válasza:
a magabiztosság, az önbizalom ezek alapján.. értékeld a kis sikereket is amiket elérsz az adott napon, és ismerd el ha végre jól csináltál valamit, a rosszból meg tanulj, és változtass.
2013. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre kép nélkül kérdezném,hogy miért nézek ki úgy mint egy hülye,amikor jó alkatom van,nem vagyok vészesen ronda,normálisan öltözöm.
2013. nov. 24. 20:34
 5/16 anonim ***** válasza:
látatlanba mégis milyen választ vársz te batman?
2013. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet,hogy azért vagyok ilyen mert kicsit szégyellem a fejem..most hogy mondod.

Amik zvarnak azokon nem tudok változtatni.

2013. nov. 24. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egy lány vagyok, szívesen megnéznélek. :)) Nekem pont a magas és szálkásabb alkatú fiúk tetszenek.
2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tartás?
2013. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A nyakamig kihúzom magam,a fejemet kicsit előre szoktam hajtani.Általában a tartásomat is jónak mondják.

Elég irritáló képem van,az az zavar.

2013. nov. 24. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert 17 éves vagy. Sokat fogsz még férfiasodni.
2013. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!