Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki elcsúfítja magát?

Figyelt kérdés

Nekem a középhosszú haj állna jól de sajnos nagyon rossz minőségű a hajam és gyorsan zsírosodik,rengeteg macera van vele,képtelenség beállítani.

Ezért levágatom elég rövidre csak akkor meg ronda vagyok.

Ti járnátok ilyen fiúval?

17/F


2013. nov. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a félhosszú áll jól, akkor miért nem szenvedsz vele, hogy szép legyen?
2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
OLYAN RONDA PASIBA VAGYOK SZERELMES, hogy ha képet mutatnék róla, kinevetnétek. Pedig nagyon szeretem, és fél karomat adnám, hogy vele járolhassak.
2013. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebben csak azt nem értem, hogy addig oké, nekem volt hosszú hajam, és máshogy néztem ki, de röviddel sem vagyok ronda, ez hogy lehet? :D Mármint ha valaki ronda, akkor középhosszú hajjal is ronda, max nem látszik, mert eltakarja a haja? :D Egyébként meg kérdezz meg egy fodrászt, hogy mit lehet vele csinálni, biztos van rá megoldás, csak nézd meg a lányok 99%-nak milyen szép haja van, és náluk is vannak hajproblémák. :D
2013. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rövid hajjal látszik,hogy kerek a fejem és keskeny az arcom.


Nekem nem fér bele,hogy 2 naponta fél órát mossam aztán 10 perc sapkaviselés szétrombolja.

2013. nov. 25. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nőként ez van, két naponta zsírosodik a hátam közepéig érő a hajam, de inkább megmosom két naponta... Biztos nem váltanék frizurát csak azért, hogy kényelmesebb legyen, ha egyszer ezzel érzem magam magabiztosabban.

Ha rondának tartod magad rövid hajjal, akkor elmegy az önbizalmad. Mérlegeld, hogy megér-e ennyit a dolog, vagy sem.

2013. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!