Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy ö a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy ö a nagy ö? Hogy később nem találnák még jobb társat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Onnan, hogy ez a kérdés fel sem merül benned.


Ennek ellenére tévedhet az ember, de ez nem is igazi tévedés, hiszen abban a pillanatban ő az igazi, de később idővel változik mindkét fél, és sajnos nem mindig egy irányba..,innen jönnek a gondok, ha így alakul..

2013. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
lehet azt azért érezni...csak ne add alább minden jött ment hülyében keresni a nagy őt,és akkor nem állsz lapátnyélre.Hurrrá!
2013. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igazinál fel sem merül a "találjatokjobbatis" kérdés. Tudod, hogy ő az, aki minden téren megfelel.

Gondold át a kapcsolatodat és a párod tulajdonságait és gondolkodj el rajta, mit lehetne rajta javítani, mi az, ami nem tetszik benne de vagy el tudod így is viselni és szeretni vagy zavar-e?

Egyébként lakva ismerni meg a másikat tehát mindenképp időt kell adni magatoknak mert később előjöhetnek olyan dolgok, amiket a lila felhőtől addig nem láttál. Kell egy kis idő, együttélés, hogy a párodat objektíven meg tudd ítélni.

Ha ezek után sem gondolkodsz azon, hogy lehet-e ennél jobb és ő az, aki megfelel akkor ő az igazi.

De az emberek változnak idővel kérdés ti mennyire és mennyire toleráljátok ezt a változást a másikban.

2013. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül ez a kérdés, az már régen rossz. A többieknek igaza van.
2013. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Bár én nem vagyok kompetens a témában, lévén nincs erről hatalmas élettapasztalatom, de bennem is megfogalmazódott még tiniként a kérdés, és nagymamámhoz fordultam segítségért, hiszen 3 férje is volt.


Ő azt mondta, nekem, hogy csak az idő dönti el, hogy ő e az igazi. Az ember lánya azt érzi, hogy jó emberhez megy feleségül, de ez nem életbiztosítás. Ha viszont együtt megöregenek és minden problémát sikeresen leküzdenek életük alkonyán bizton kijelenthetik: ő volt az igazi.

Mert jönni fognak kemény helyzetek, szemre vallóbb kolléga, stressz, munka, létbizonytalanság, gyerekek, rosszakarók... stb. de bármit is dob a kocka, az számít, hogy tudtok majd együtt lenni továbbra is vagy sem. És akkor derül ki, hogy tényleg együtt voltatok, ha együtt öregedtek meg. Másban nem bízhat az ember.


Ez a mamám bölcsessége. Az első férjét szerelemből, a másodikat dacból szerette, a harmadikat pedig szeretetből szerette és vele öregedet meg.

2013. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 1#-es a számból vette ki a szót: "Onnan, hogy ez a kérdés fel sem merül benned. "


Tényleg így van. Már úgy értve, ha ezt úgy kérdezed, hogy közben bizonytalan vagy valakinek (életre szóló) IGENT mondani, szóval benned van, hogy hátha lenne jobb is...


(Ha fiatal vagy és ez az első komoly kapcsolatod, és tényleg bizonytalan vagy kicsit, akkor jobb, ha inkább keresel mást... Nem viccelek. Az ilyenből szoktak lenni a gyors válások...)

Persze ha fülig szerelmes vagy, semmi bizonytalanság, csak nem tudod, hogy tényleg ez az igazi, hogy kb hihetetlen az egész, akkor az más... :)

2013. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Honnan lehet tudni ,hogy Ő a nagy Ő ? A kérdésedre a válaszom,hogy :

Amikor észre veszed,érzed,tapasztalod,hogy amennyit,amennyire hajlandó voltál változni,változtatni magadon a párod kedvére hasonlóan annyit a nagy Ő is változtatott,változott a te kedvedre,igényeidre,szükségleteidre. Összefoglalva a gondolat lényege : Azok a párok a nagy Ő -k egymásnak akik a legtöbb kompromisszumra hajlandók egymásért.

Az egész élet,minden területén a nagy kompromisszumokról szól !

Nincs olyan hogy a legjobb,legszebb,stb. Mindig, minden és mindenki egy kompromisszum kötés. Amikor a kompromisszum kezd meg szűnni,onnantól kezdődik a gond,probléma,meg nem értés,stb.

Találós kérdés neked,amit ha meg válaszolsz tudni fogod az alap kérdésedre a választ.: Tudod az a helyzet,hogy Te a kérdező és a neked a majdani vagy a jelen nagy Ő-d, azaz ti ketten, egy egy külön, külön, világban nevelkedtetek,nőttetek fel. Két külön világból érkezett ember egyszer csak találkozik egymással a nagy világban és eldöntik,hogy együtt szeretnék bejárni az eddig még be nem járt világ részeket,helyeket. Szerinted mik azok a szempontok amiket még az indulás előtt jó lenne tudnod arról az emberről aki a társad,párod (férjed,feleséged) lesz ezen az úton.?

2013. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet mondjuk csak egy leélt élet után lehet kimondani!

Én anno a nagymamát kérdeztem,hogy honnan tudta,hogy neki a a papám lesz az igazi! Azt monda,hogy nem tudta! Úgy a 30. házassági évfordulójuk körül kezdte el így érezni, az 50.-en meg már biztosra tudta! :)

És szerintem igaza volt!

2013. nov. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy nincsenek benned kételyek,ezt érzed és tudod.Minden szava és mozdulata eláruja a másik félnek,milyen jövőt várhatsz tőle.
2013. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
onnan,hogy 2vessző van felette:)
2013. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!