Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem szeret szopni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de én nem szeretek... Egyenesan majdhogynem utálok szopni.

Nem azért, mert azzal csak barátom elégül ki, hanem nem tudom...


Van másnál is ilyen? Valahogy lehet ezen változtatni?


2013. nov. 26. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nekem volt ilyen barátnőm. Nagyon kiábrándító tud lenni... Orál nélkül úgy érzem nem teljes a szex.
2013. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Bezzed édesanyád csecsét szo ptad porontyként szorgalmasan...-.-
2013. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szereted, akkor nem kell csinálni. Nem mindenki szer szopni.Ha a barátod igazán szeret, akkor nem érdekli ez.
2013. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt bezzeg szereted, hogyha kinyal téged a barátod :D Vagy tévedek? Valamit valamiért...
2013. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, hát nem szereted. Nem mindenki szereti, és nem kötelező szeretni bármit is. Mindent lehet, de semmit sem kötelező. Igy szól a szabály :) Viszont olyan is lehet, hogy egy nagyon nagy szerelemben egy szép farkú fiúval egyszerűen megérzed az izét (nem csak úgy :D), és

imádni fogod. :)

2013. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, és akármit mondanak a pasik, nem kötelező szeretni. Mint ahogy olyan pasi is van, amelyik meg nyalakodni nem szeret.

Amúgy azért érdemes elgondolkodnod, miért nem szereted... Első barátod van? Kényszerített-e bármi módon, akár lelkileg, pl. kérte, amikor te még nem álltál készen rá? Mert ha a pasi elvárja, amikor a nő meg húzódozik, akkor könnyű ám megutálni. Elvárásból én sem szeretném csinálni, de nekem volt olyan szerencsém, hogy a partnerem megvárta, a mai napig megvárja, amíg magamtól közeledek felé ilyen módon.

2013. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én sem szeretem. Unalmasnak, és kissé lealacsonyítónak tartom. Na meg volt olyan partnerem, aki nem tartotta annyira tisztán magát, amennyire kellett volna. És nagyon sokan emiatt undorodnak az egésztől.

Ha meg elvárják, csak mégjobban megmakacsolom magam.

De a mostani barátom megvárta, amíg én közeledtem, és így jobb volt. Meg ha szeretsz valakit, félre fogod tenni a véleményedet.:)

2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!