Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy szeretek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szeretek-e még valakit, akivel hónapokon át semmit nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut,de nincs az a hűha érzés, el tudom képzelni ,hogy más fiúval legyen kapcsolatom,de valamiért mégsem tudom teljesen kiverni a fejemből és nem tudok neki élőben nemet mondani...
2013. nov. 26. 23:34
 1/6 anonim válasza:

Hónapokig nem beszélsz vele és akkor még kérdés?

Persze hogy nem könnyű nemet mondani, de nem érdemes ilyesmit húzni, felesleges. Csak elbuksz a lehetőségtől, hogy megtaláld életed párját.

2013. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hónapokig nem beszéltek... De élőben nem tudsz neki nemet mondani... Mi van? Nem igazán értem. :)
2013. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2.-nak! Ez azt jelenti, hogy gyenge akaratereje van, hisz élőben számít minden, nem a Facebook, meg az e-mail, SMS áradat tengerén keresztül.
2013. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a jellemzés pont igaz az egyik lány ismerősömre is.

Azt mondta mennyire szeret meg minden ("én vagyok az igazi"), amikor találkoztunk, még el is sírta magát meg minden, de amúgy meg telefonban meg a hátam mögött simán letagadna, hogy ismer. Persze neki van valakije, akiről én nem tudtam, de később kibökte. Már hónapok óta mi se beszélünk. Egyrészt örülök, mert rájöttem milyen felszínes is valójában, másrészt szomorú vagyok, hogy kiderült, hogy ilyen alak, mert nem ezt vártam tőle.

Az, hogy más fiúval legyen kapcsolatod ez több okból is normális... mivel már rég nem láttad és mivel más ember átvette az ő szerepét. Ez sajnos csak annyit jelent, hogy az embereket cseréled akár a sz×ros pelenkát és úgy is tekintesz rájuk. Nem lényeges elemekként fogod fel őket. Ez persze adódhat családi háttérből kifolyólag is, teszem azt elvált szülők, melyből az derül ki, hogy az emberek nem lényegesek számodra (bárki lehet). Esetleg egyke vagy és elhalmoztak mindennel és lényegében nincs más akire egyenlő félként tekintenél, csak önmagadra.

A kérdésre a válasz pedig egyértelműen az, hogy nem szereted, hisz el vagy nélküle is, nem? Aki szeret valakit, azért bármit megtenne. Akár meg is alázná magát érte. Te inkább kapcsolatfüggőnek tűnsz, aki azért van valakivel, hogy bizonyítson másnak, vagy magának, hogy van valakije... és az lányegében bárki lehet. Ez nem szerelem, ez csak pótlék, akivel max szexel, együtt él, elutaznak valahova de minek, párszor elmondja, hogy "szeretlek". Ez semmi, ez egy fing! Én nem tudnám elképzelni olyannal az életemet, aki iránt nem érzek valami pluszt, akire ha ránézek, akkor nem csak egy dugni való nőt látok, hanem magát a személyének az egész lényét. Amúgy "szeretlek", "szerelmem" ezek csak elcsépelt szavak tett nélkül.

2013. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát 4-es hozzászóló, azt hiszem ez telitalálat volt. :) Igazad van!
2013. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös válaszolónak. Az egyik barátommal is hasonló történt. Egy nő hitegette mindennel, de a végén átverte és azzal jött, hogy szép volt, jó volt ennyi volt. Ő meg ebbe tönkrement idegileg és gyógyszereket kénytelen szedni, meg minden. Nagyon rossz így látni, hogy árnyéka önmagának. :(

Lényegében nem is a magam baja, hanem az ő állapota miatt turbóztam fel az agyam. Bocs kérdező, ha nagyon rád förmedtem.

2013. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!