Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti durva (vetkozos ) felesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti durva (vetkozos ) felesz vagy merszet jatszodtatok 14 evesen?

Figyelt kérdés
Mert mi ma este egy szulinapon azt akarjuk jatszani durva dolgokkal de azert annyira nem durva. Valami jo kerdes? Kerdeseket? Max addig h vetkozzon le meztelenre es csinaljon ugy valamit . Szoval valami jo kerdeseket?

2013. nov. 27. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2013. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Igen! Levetkőztem pizsamára és megittam az esti meséhez a jó éjt kakaómat! :)
2013. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, mi nem voltunk vadbarmok (ebből a tekintetből)
2013. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2013. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nem ezt játszanám a helyedben...

Én 19 voltam amikor egyszer ezt csináltuk, piásan, és elég kemény dolgokat műveltünk :)))

Biztos, hogy 14 évesen félig berúgva maszturbálni akarsz a társaság előtt, vagy kielégiteni a kiválasztott srácot? El tud szabadulni a pokol. A meztelenség+hormonok+pia csak akkor jó kombináció ha bevállalós vagy nagyon :))))

2013. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ennyi.
2013. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Túl korai.
2013. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még 19 évesen SEM. Ez nem kulturált időtöltés, hanem nagyon gáz.
2013. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Genetikai hulladékok vagytok.
2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, játszottunk ilyet ennyi idősen - ahogy egy csomóan. Ez általában úgy szokott kinézni, hogy minden húdevagány csaj beáll játszani, adni a zabolátlan nagylányt, aztán amikor már le kellene venni a pólót, vagy nadrágot, akkor azt mondja, "jó, én kiszálltam". Aztán felöltözik, és hirtelen megint lesz kedve játszani. Szóval mindenkinek addig nagy az arc, amíg nem éppen ő az első, akinek le kell vetni egy kínosabb göncöt, mert akkor már nyuszi.
2013. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!