Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vörös piros rúzsra izgulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörös piros rúzsra izgulnak a pasik, csábító?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem áll jól ne használd. sokaknak nem áll jól. pl nekem sem ugy nézek ki vele mint egy bohóc igy aztán tuti nem lenne izgató senkinek... Akinek viszont jól áll az használja nyugodtan.
2013. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a természetes lányokat kedvelem, nem kell nekem se rúzs, se smink, se alapozó. nem a zománcba akarok beleszeretni hanem beléd.
2013. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, megvadulnak tole, persze ha tudod hasznalni, es ha jol is all
2013. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapjáraton én is a visszafogottabb lányokat kedvelem de szerintem is izgató.
2013. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van akinek jól áll, de szerintem ritka. én is természetes párti vagyok, de ha vmit mindenképp akarsz és te pont nem az vagy akin jól áll (kérdezz meg vmi fiú ismerőst) a rúzs akk inkább szájfény. az szinte mindenkin jól néz ki.

22F

2013. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez attól függ milyen árnyalatú mert ha nagyon k*rvás akkor nem de ha érzéki akkor vonzó!
2013. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max. akkor tetszik, ha már ismerlek és kiegészítő kellékként egyértelmű célod van vele (egy szexi vörös ruha mellé stb.) - pl: első szex előtt. Ha első randevún így jelenne meg egy lány, az nem feltétlenül vonzó lenne, mert én is a visszafogottabb lányokat kedvelem.
2013. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szexhez nagyon jó! Utcán csak ha jól áll, és szolidabb smink mellé, megfelelő ruhához.
2013. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!