Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miben más az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miben más az, ha egy másik lánnyal csókolóztok?

Figyelt kérdés

Mennyiben más egy lány csókja egy fiúénál?

Fiúk, igazából az is érdekelne hogy nektek mennyiben más egy másik fiú csókja, mint egy lányé


2009. nov. 20. 23:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fiúval sokkal jobb. A lányok általában azt szeretik, ha leteperik őket, és a másik irányít a csókban is, szóval a lány-lány smár körülbelül olyan, mintha két mágnest azonos pólusainál akarnál összeerőszakolni.
2009. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írjátok oda, hogy fiúk vagytok-e vagy lányok, mert az előzőből nekem nem egyértelmű (nekem egy L/18, vagy F/26 vagy ilyesmi is elég)
2009. nov. 20. 23:34
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
Számomra ez lehetetlen, hogy azonos neművel.
2009. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Miért? Biológiai akadálya van?

Szerintem max. elképzelhetetlen.

2009. nov. 20. 23:53
 5/42 anonim ***** válasza:
22%
Még nem csókolóztam,de lánnyal nem is fogok^^
2009. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2009. nov. 21. 00:11
 7/42 anonim ***** válasza:
14%
Biológiai akadálya mindössze annyi, hogy én undorodom attól, hogy azonos neművel csókolózzak. Én hetero vagyok és kész.
2009. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ez a kérdés
2009. nov. 21. 00:13
 9/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom,mivel nem próbáltam,és nem is fogom.De hogy téged két fiú felállásban is érdekel,az már nekem gyanús... Különben sincs tipikus fiú,vagy lány csók,minden ember máshogy csókol,úgyhogy a kérdés eleve hülyeség.
2009. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Miért lenne gyanús?

Nem érdekelhet, hogy azoknak, akik csinálják, miért jobb.

Mellesleg miből gondolod, hogy fiú vagyok? (Ne válaszolj!)

Amúgy nincs hülye kérdés, csak hülye válasz.

De ebbe ne menjünk bele!

Inkább a kérdésre válaszoljatok!

(Amúgy abban lehet igazság, hogy nincs különbség, de ezért kérdeztem, mert én nem tudom. Még sosem próbáltam azonos neművel.)

2009. nov. 21. 00:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!