Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársamnak miért csillog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársamnak miért csillog a szeme mikor rám néz?

Figyelt kérdés

Igen visszahúzódó, kicsit antiszoc és hadarva beszél, de előttem lévő padban ül, és feltűnt, hogy mostanában mikor beszélgetek vele, olyan szenvedélyesen néz a szemembe, hogy bennem valami furcsa érzelmet vált ki mintha megigézne a szemeivel... Amugy ő fiú és én is, lehet hogy biszexuális vagyok??? Ma leöntöttem véletlen joghurttal, mert egy másik osztálytársam meglökött mikor kibontottam, és az egész pulcsija olyan lett. Olyan szarul éreztem magam és ezért holnap viszek neki kárpótlásul egy csokit? Ez gáz?


17/f



2013. nov. 27. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz, de félreérthető lehet.
2013. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz :) lehet ,hogy belédzúgott :D vagy szimplán csak felnéz rád
2013. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te a Mátéról beszélsz vagy tök véletlen az egyezés?:D

Amúgy nem gáz, a csokinak mindenki örül.

2013. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2013. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki.

Legfeljebb lesz egy meleg barátod és az jódolog. :D

2013. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Milyen Máté? XD nincs Máté nevű osztálytársam... :D

Mi az egyezés a két történet között? Érdekelne...

2013. nov. 28. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talk.. Beszélgess vele. Én bele vagyok zúgva az osztálytársamba de ba..hatom.:D Próbáltam közeledni felé és beszélgetni, elhívni de valamiért nem mer lépni.. Ha téged is érdekel a srác akkor lépj, amíg nem talál mást, vagy bele nem un a viszonzatlan érzelmekbe.
2013. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült valami? Mi lett az eredmény?
2013. nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ez nagyon aranyos, több olyan srác kéne, mint te. :D

Szerintem is kezdj el hozzá közeledni, de egyenlőre mint csak barát. Aztán majd kiforrja magát a dolog:).

2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ez nagyon aranyos.:D Egyáltalán nem gáz. Szerintem is beszélgess vele, kerülj hozzá közelebb és majd kiderül, mit szeretne.:)
2013. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!