Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtam ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtam ilyen hihetetlen módon elérni orgazmust?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy pár napja történt elkezdtem foglalkozni a démonokkal,viccnek indult az egész... úgy gondoltam megnézem hogy léteznek e , feltérképezgetem egy kicsit az ilyen emberek világát, igyekeztem elhinni ( a teszt érdekében) olvasgattam utánuk mígnem rá nem bukkantam hogy szexualitásra is rá lehet őket venni idézéssel. Meg is idéztem egyet lesz ami lesz alapon.

Meztelenül befeküdtem az ágyamba hanyatt fekvésben.

És vártam .. fantáziálgattam egy jóképű pasiról aki szeretkezik velem... Nagyon bizsergett már ott lent.. fel duzzadtak a szemérem ajkaim és legnagyobb megdöbbenésemre .... orgazmust éltem át úgy hogy egy ujjal sem értem magamhoz!!!!!

Aztán elkezdett érdekelni hogy ez lehetséges e.. Az olvasgatások közepette választ találtam hogy igen lehetséges... Sok más nőnek is sikerült már ilyen módon elérni a gyönyört .

[link]



#szex #csikló #hüvely #orgazmus #cici #hozzáérésnélkül
2013. nov. 28. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Érdekes amit írsz. Azt minden esetre ne feledd,hogy a démonidézés kockázatos vállalkozás..
2013. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de én szívesen csinálnám egy démonnal. :'D
2013. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a démonok veszélyesek!
2013. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy idézted meg? :D
2014. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
wow
2014. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!