Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor utazok tömegközlekedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor utazok tömegközlekedésen, a pasival utazó csajok/nők miért bámulnak állandóan?

Figyelt kérdés

Adott a visszatérő szituáció:


Utazok tömegközlekedésen, leül velem szembe egy csaj a pasijával aki beszélget a haverjával. A nő ezalatt végig bámul sokszor úgy, hogy már nekem kellemetlen sokszor. A pasija ebből nem vesz észre semmit. Már nem is számolom hogy hányszor volt ez így (eléggé sokszor), de csak akkor bámulnak a nők ennyire amikor pasival vannak, ha egyedül akkor annyira nem.


Kedves Nők/Lányok! Emagyarázná nekem valaki, hogy miért csinálják a nők ezt? Mármint mi is történik ilyenkor? Mert nagyon érdekelne...



2013. nov. 29. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Be akar vonni egy hármasba.
2013. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem már, meg volt h a pasik is aztán ment a magyarázkodás.

Szerintem ez valami bosszú vagy figyelemfelhívás, h ne nézze a pasi a nőket.

Vagy egész egyszerűen ekkora ribik...

2013. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy Einsteinnek kell lenni, hogy kitaláld. Gondolom jól nézel ki, és bejössz nekik..
2013. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel a párja nem a nőre figyel, az elbambul.Ez az egyik lehetőség.Másik, lehetőség, hogy reméli, a párja észreveszi hogy téged bámul és akkor odafigyel rá.

Én nagyon ritkán találkozom ilyen bámulós emberrel, de idegesít és olyankor arrébb megyek, elfordulok.

2013. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk eléggé erős nagy darab vagyok, de van kb 20kg feleslegem, meg az arcom se szépfiús de azért nem torz.


Nemtom, még nem mondta rám csaj, hogy húú de jóképű vagy, de azért a másik irányba se szaladnak... :)

2013. nov. 29. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg máskor is ugyanúgy "bámulunk", csak nem ennyire nyíltan, mert akkor ránk mozdulnának a pasik. (de legeltetni a szemünket azt szabad, vagy nem?) :)
2013. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem bambul egyik se, mert az azért látszik. Tudjátok, ilyenkor keresztülnéznek rajtad, nem rád néznek.
2013. nov. 29. 09:21
 8/10 A kérdező kommentje:

6.nak


Persze lehet, de...most ebben nektek mi a jó? Nézd el nekem, hogy ilyen retartdált módon állok a kérdéshez, de mivel se ismerkedni nem akarsz se kezdeményezni, se azt, hogy a pasi kezdeményezzen miért? Gyűjtitek a vizuális anyagot estére vagy mi? :)

2013. nov. 29. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb... :))

Amúgy én ebben kivétel vagyok, ha a pasimmal vagyok, akkor nem nézelődöm, ha meg haverral, akkor meg azért, mert rá figyelek. De mindenki szereti nézni a "szépet". :)

2013. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Mit tanácsolsz, hogy én is jól tudjak szórakozni a dolgon? Mi ilyenkor viselkedési mód, mármint ami még nem bunkóság, de én is tudok jól szórakozni?
2013. nov. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!