Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lelt engem? Miért irigykede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelt engem? Miért irigykedem a tizenéves lányokra? 26/N

Figyelt kérdés
Már egy ideje olyan irigykedve figyelem a tinilányokat, ahogy a parkokban ücsörögnek a fiúik ölében és ilyenkor úgy szeretnék újra fiatal csitri lenni. Mert amikor én voltam ilyen idős, nem jártam el nagyon otthonról, főleg szórakozni, mindig otthon tanultam. Csak a gimi után a fősulin ismerkedtem, ott ismertem meg az első barátomat is. De ott is folyton csak tanultunk és úgy érzem nem éltem. Annyira szeretnék mindent előlről kezdeni , egészen máshogy állnék a dolgokhoz, mert annyi minden kimaradt az életemből. Szeretnék végre élni, de ami elmúlt nem hozhatom vissza és nem is viselkednék már úgy mint egy tini, csak rossz, hogy nem tudok mire visszaemlékezni ebből az időből, csak a tanulásra. Más is van így ezzel?
2013. nov. 29. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Apucinak való megfelelés szindróma. Nem vagy ezzel egyedül.
2013. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még te is,ne rágódj ilyenen
2013. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én egész más probléma miatt, de hasonlóképpen érzek, mint Te. Én 15 éves koromtól kezdve rengeteg időt töltöttem kórházban, nagyon beteg voltam. A legfontosabb éveket a tini korszakomból kórházban töltöttem ( 5 évet ), aztán felnőttoktatási gimiben leérettségiztem és most próbálkozok az egyetemmel. Én se tudom visszaforgatni az idő kerekét, én is nagyon szeretném élni a felhőtlen tini éveimet, de sajnos már másra kell koncentrálnom. 24F
2013. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A tegnap már történelem, kezdj élni!
2013. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Más is van ezzel így. 37/F
2013. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a te bajod az, hogy nincs pasid, és barátaid.

Másképpen nem éreznél így.

2013. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy ezzel egyedül! Én 31 éves vagyok, éltem is bőséggel, mindenben volt részem - lesz mit mesélni az unokámnak. De én is visszasírom azt az időszakot. A felelőtlenséget, a lerészegedett bulikat, stb...

Szerintem mindenki vágyódik valamiért vissza. Kinek az a problémája mint neked, kinek egészségügyi másnak más.

Nekem pl. az, hogy én relatíve szegény családban nőttem fel. Persze 2-3 garnitúra jó ruhám volt meg pénz a hétvégi bulikra, de akkor is. Nem tehettem meg azt, amit a társaság nagy része. Aztán felnőttem, lett normális munkám, van normális fizetésem - most már élhetnék olyan életet amilyet akkor akartam, de most meg már késő. Már mások a prioritások, van felelősség, stb...

Néha mikor nagyon hiányzik, akkor felnézek a fészbukra és azt látom, hogy az akkori társaságom (28-32 éves srácok) még mindig a hétvégi buliknak él, a lerészegedett esték fotóit posztolgatják, a szüleiknél élnek és bulira meg divatos ruhákra költik a pénzüket. Akkor szétnézek a saját lakásomba, lemegyek a garázsba és a saját autómmal elmegyek 'pörgök egyet' - és elrebegek egy imát, hogy nem lettem olyan mint a többiek. Néha (3-4 havonta) elmegyek egy sima szórakozóhelyre ahol már azzal is jelzik milyen vén vagyok, hogy 30 felett ingyen mehetsz be. :D Kicsit nosztalgiázok, aztán másnap újra kezdődik a felnőttek élete. :)

Ne keseredj el szerintem ezen! Minden kornak megvannak a szépségei. A helyett, hogy ezen keseregsz most és majd 35 évesen azt mondod, hogy "na basszus 25 évesen sem éltem" inkább menjél el szórakozni. MOST! :)

2013. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam mondani amikor a fiatalokat csesztetik:


Mikor bulizzon a gyerek ha nem tini korában?

2013. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Most már 26 vagy: ez szigorú tény.

Irigykedhetsz, csak meg ne próbálj úgy viselkedni MOST, mert az az igazi übergáz!

2013. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igenis vannak barátaim és pasim is volt több, csak a fiatalkori, bolondos szerelem maradt ki az életemből és a tinikorra jellemző bolondozás, szórakozás, könnyelműség. Én ugyanis túl komolyan vettem mindent már akkor és közben elfelejtettem élni.
2013. nov. 29. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!