Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kíván már! Csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván már! Csak úgy lelépett. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Az előbb kezdeményeztem a barátommal,akivel egész nap nem találkoztam és már alig vártam,hogy láthassam. Nem a szex miatt csupán,nagyon szeretem őt.A szex is jól működött mindig. Erre felkelt,azt mondta,idézem "inkább kihagyom.Mentem." Ezzel felhúzta a kabátját és cipőjét és hívta valamelyik haverját és elment. Szóhoz sem jutok.Ilyen még sosem fordult elő. Nem az én büszkeségemről van szó,hanem arról,hogy ez nincs rendben.Megértem ha már nem kíván, de azért nem kell ilyen bunko legyen. Mit tegyek most?

2013. nov. 29. 21:09
 1/7 zotanbro ***** válasza:
66%
hivd fol vagy beyzeld meg vele hogy mire veld ezt es ha nem ad elfogadhato valaazt akkor hagyd ott.
2013. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs elfogadható magyarázat. Menjen a fenébe.
2013. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván mint mindennek,ennek is volt valami előzménye,talán más csaj van a képben,talán elhidegült tőled,mert már nem érzi irántad azt,amit régen,talán már mindezek előtt sem volt az igazi a kapcsolat,csak te nem láttad ezt,mert még mindig szerelmes vagy.Szerintem a barátod ezzel sajnos nincs így,az érzései megfakultak,persze ezt túl gyáva neked beismerni,inkább menekül.Persze azt,hogy mi vezetett idáig,neked kell tudnod,érezned.Ha voltak nagyobb veszkedéseitek,akkor azok is vezethettek ide.

Mást nem tehetsz,minthogy felszólítod egy abszolút őszinte beszélgetésre,és ha ebbe nem megy bele,akkor meg hagyod kicsit.Neked is könnyebb,ha nem futsz utána,hanem elengeded,aztán akkor majd meglátod,mennyire számítasz neki.

2013. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felhúztad valamivel, csak nem vetted észre, vagy alapból haragszik rád valamiért. Meg persze az is lehet, hogy tényleg elhidegült, stb. Kérdezd meg tőle, hogy ezt miért így mondta, esetleg megbántottad valamivel? Ha erre is bunkón reagál, akkor meg küldd el a büdös p*csába, csak hogy tudja hol a helye. :D
2013. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korotok?


Valami előzmény történt?

2013. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21,22

Értem mire gondoltok,de nem veszekszünk, voltak cívódásaink de ezeket lerendeztük azóta nyugis. Nem tudom,nagyon elkeserített.

2013. nov. 29. 22:48
 7/7 walk w1th mee ***** válasza:
teis hivd át valami haverodat és lépj le..ha érted
2013. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!