Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akit nagyon kedvelek. Mindenki imádja. Mindig mosolyog, kedves mindenkihez, okos, aranyos, vicces, de tud bulizni is. Egy álom mindenkinek akár barátként akár párként. De beleszeretett egy fiúba...Kb 2 hónapig jártak aztán szakított vele a fiú. Nem kérdeztem mért szakítottak. De azóta más lett. Próbálja megjátszani, hogy boldog, de látszik rajta, hogy nem a régi. 1-2 hete vágásokat találtam a kezén, megkérdeztem miaz, egyből eltakarta, azt mondta elesett, de láthatóan nem az volt. Nem bírom nézni, hogy egy ilyen lány szomorú legyen. 2 hónapja szakítottak és még mindig látszik rajta, hogy nagyon szereti és bármit megtenne érte. Nem érdemli meg a fiú... Hogyan tudnék rajta segíteni, hogy elfelejtse és újra a régi legyen? nagyon kedvelem, jóba is vagyunk.

2013. nov. 29. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
feküdj le vele
2013. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Off: Hogy a fenébe nevelkednek ilyen jellem gyenge emberek a mai világban? Buta tini szerelem miatt vagdalja magát? Komolyan, engem egész tizenéves koromban állandóan pofára ejtettek, de eszembe nem jutott ilyesmi. Kicsit szenvedtem, bőgicséltem a szobámban a plüssállataimat szorongatva, aztán kész. El se hiszem.


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Kicsit próbáld meg visszazökkenteni a régi kerékvágásba. Gondolok itt arra, hogy a kapcsolata előtt is volt élete, volt más elfoglaltsága, mint fiúzni, mást is élvezett, szóval próbáld meg lefoglalni. Találj ki programokat, menjetek el ide-oda, próbáld megmutatni neki, hogy 2 hónapos kapcsolat után is van élet. Mert van bizony.

2013. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jellemző rá ez a bajom van vagdosom magam, depressziózok dolog. Nagyon megváltoztatta az a fiú... Állítólag első szerelme. Mások azt mondták csúnyán szakítottak nagyon..Sajnálom őt tényleg...De félek attól, hogy mivel fiú vagyok és úgy közelednék hozzá ilyenekkel, hogy menjünk el ide-oda, azt hiszi rányomulok és kicsit eltávolodna.
2013. nov. 29. 23:03
 4/4 anonim válasza:
akkor meg próbálj meg beszélni a lány barátnőivel,hogy ők segítsenek neki. De attól ,mert fiú vagy ,attól még te is csinálhatsz neki ,programokat,vagy csak beszélgess vele többet.Adj neki mondjuk karácsonyra mozijegyeket ,vagy valami hasonlót:)
2013. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!