Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, akivel úgy tűnt, hogy elég jóban vagyunk. Rengeteg közös óránk van, sok jegyzetet adtam neki, buliztunk együtt,elhívtuk moziba, nagyon jó fejek voltunk vele/szerintem/.

Ma lent voltunk buliban, ahol ő is lent volt.

Találkoztunk, köszöntünk egymásnak, aztán mintha elvágták volna.


Szerintetek túlreagálom? Vagy manapság ilyenek az emberek, hogy akik normálisak velük, azokkal bunkók?


Legszívesebben megírnám neki facebookon a véleményemet, de nem akarok gyerekesnek tűnni.

Ha meglátott minket, elfordította fejét, nekiment barátnőmnek, aztán átnézett rajtunk,mintha nem is ismernénk egymást.

Ketten buliztak a haverjával, de volt ott egy csaj s, és mikor mellé értünk,akkor megszólalt a csaj, hogy : na itt vannak a r.bancok. A srác meg csak röhögött.

Annyira rosszul esett, hogy lehet valaki ilyen, mikor én semmi okot nem adtam rá?


2013. nov. 30. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor te lány vagy?

Mi ez a többes szám? "elhívtuk moziba, nagyon jó fejek voltunk vele"

Te akarsz ettől a sráctól többet is?


Amúgy én nem lepődök meg már az ilyen viselkedésen, nagyon kétszínűek tudnak lenni az emberek. Akkor persze hogy tudnak kedvesek lenni amikor segítség kell nekik. Ezentúl ne adj neki jegyzetet és kész. Szerintem felesleges ráírni, csak téged nézne hülyének. A legjobb ha csak simán lesz@rod.

2013. nov. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá. ezek mögött nagy százalékban valami baromság van, amit öt perc alatt tisztázni lehet, ha nem sértődnek be közben az emberek.
2013. nov. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mitől vagytok ti r_bancok? És miért röhög ezen?
2013. nov. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nekiment a barátnődnek?
2013. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!