Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha valaki magányosan éli az életét, akkor az sokkal hamarabb meg is fog dögleni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 30 körüli szüzekre akiknek már úgyse adatik meg,hogy normális életük legyen. És itt nem csak a nemi élet,hiányára gondolok,hanem egyébként is magányos farkasként élnek,pedig nem akarnának...
2013. nov. 30. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs statisztika, legalább is én nem találok.


Mindenki a maga szerencséjének pogácsa. Legyen hobbid, járj sportolni, olvass, foglald el magad értelmesen, és akkor lesz társad is.

2013. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hú de szépen fogalmaztál!

egyébként ha ez egyedüllét együtt jár depresszióval akkor könnyen lehet hogy igen

2013. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

miert vagy egy ekkora isten verte bal fa sz?

hogy lehet h élsz?

ilyet marhasàgot kérdezni,te jóég...

2013. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó,csak kíváncsi vagyok,mert a környezetembe ezt tapasztaltam,hogy az ilyen szerencsétlenek megbolondulnak előbb vagy utóbb. Ismerek pl egy 40-es szüzet aki már az elmebetegség fogalmát kezdi kimeríti. De több ilyen esetről is tudok.
2013. nov. 30. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Lelkileg tuti nyomorék leszel, ami stresszel, depivel jár, így jah, lelkileg előbb kipurcansz, mint testileg/fizikailag.
2013. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
# 5 Annyival kiegészítenélek,hogy aki ide jut,ott komoly alkoholproblémák is bele szólnak a dologba idővel.Tehát aki így él,jó ha megéri az 50-et de sokat mondok lehet. Ezt tapasztaltam a környezetemben akikről tudok. Egy esetről sem hallottam,hogy így egészséges,kiegyensúlyozott életet tudott volna élni az illető.
2013. nov. 30. 21:57
 7/13 piriiiiii ***** válasza:

Megdögleni?? Uhh...

Hát figyi, a magány is sokoldalú, és többféle. Én egy önként választott magányban élek, amikor ugyan sok ember vesz körül, és még párom is akadhatna, vagy akad, de mégis egyedül érzem magamat. Ellenben sokszor keveredek veszélyes helyzetekbe, amikor akár "meg is dögölhetnék".

De hát hogy a viharba vetődik ilyen gondolat a Te busa fejedbe?!

2013. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
# 7 Értelek én,de itt inkább nem a választott magányról van szó,hanem amikor nem jönnek össze a dolgok,úgy ahogy tervezte az ember fia.Bár kicsit hiányos a kérdés,de én több példát is tudok ilyenre. Az is lehet,hogy csak errefelé vannak ekkora balf-szok.
2013. nov. 30. 22:06
 9/13 piriiiiii ***** válasza:
Kösz szépen, balf asz vagyok? Ezt így meg is állapítod rögvest?
2013. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam!!!!!!! Te azt mondtad,hogy te magad választottad azt az életmódot,én arra mondtam,hogy bal _fasz,aki rinyál,hogy 30 évesen nem hozott össze semmit,de nem is tesz semmit sem érte.
2013. nov. 30. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!