Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez? Miért gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Miért gondolok rá és mért csak most dícsért meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban.Köszönő viszonyban vagyunk leginkább,néha mosolygunk csak úgy egymásra,ha összenézünk,de semmi több.Mindig is jóképűnek tartottam,de ennyi.Tegnap mentünk bulizni.Találkoztam vele még a buli elött,de már a kis koktélruhámban voltam,egyszerű fekete.Tudni kell rólam,hogy nagyon sokat fogytam a nyáron és nem vagyok az a miniszoknyás,kivágot felsős fajta.Nem voltam kövér sosem,de azért volt rajtam husi bőven.Felnézett és hirtelen megszólalt,hogy:Az igen!Csak elmosolyodtam és mentem tovább.De azután egész végig miközben jöttem haza,meg ma is gondoltam rá egy csomót,miközben eddig nem nagyon érdekelt.Van barátom is.Ettöl a sráctól sose kaptam semmi bókot attól függetlenül,hogy mindig nagyon jó fej volt és nem is nagyon hallotam,hogy másnak annyit bókolt volna.Tőle olyan nagy szónak éreztem,főleg hogy kegyetlen jól néz ki.Lehet csak azért imponált ennyire,mert sosem kaptam tőle semmi bókot?
2013. nov. 30. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert mindig is jópasinak tartottad, és mégjó hogy hízik a májad attól, ha a jópasi dícsér meg téged :)
2013. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!