Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discoban hogy kell táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban hogy kell táncolni egy olyan csajjal aki rendesen "riszálja" magát?

Figyelt kérdés

Hali,

Valami videót tudtok linkelni vagy le tudjátok írni nagyjából?!

(ha nagyon "dörgölődzik" hozzám a csaj akkor hogy táncoljak illetve ha szemben állunk akkor hogy?!)

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. dec. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szemben álltok akkor elég ha csak jobbra-balra lépegetsz, és csinálsz vmit a kezeddel, hogy ne lógjon csak úgy, ha háttal van neked akkor mind1, úgyse látja :D
2013. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha szemben állunk akkor, hogy pontosabban? hogy azért ne nézzen ki hülyén?!
2013. dec. 1. 14:21
 3/5 anonim válasza:
elvezd, ahogy razza ! :D
2013. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha szembe vagytok egymással akkor mondjuk fogd meg a derekát és mozogj vele együtt,tedd a lány kezét a nyakadba,a tiedet ugyanúgy a derekára,vagy esetleg lejjebb :P és olyan tényleg elég ha csak jobbra-balra lépegetsz

ha háttal vagytok egymásnak akkor mondjuk húzd közel magadhoz,és ugyanúgy foghatod a derekát,mint ahogy az előzőnél leírtam és ahogy a csaj mozog,te csak simulj hozzá és érezd vele a ritmust :P

én így táncolt egy sráccal legutóbb és hát kellemes este lett belőle..:D

remélem segítettem vmennyit!

19/L

2013. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es köszi!
2013. dec. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!