Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért az kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért az kell, hogy megverjék őket, ezek szerint ezért veszik semmibe a jófiúkat?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Teljesen el vagyok képedve, és képtelen vagyok felfogni, hogy egyre több lánynál jön ki nyíltan az, hogy az erőszakot várja a pasiktól... Ez magyarázatot adhat arra, hogy a jófiúknak esélyük sincs a csajozásban?



2013. dec. 1. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább valami fétis.
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
valaki szereti, ha kimutatják a fölényüket a férfiak, és játsszák az alfa hímet.
2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szex közben az más..
2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
és?szex közben élvezi valaki,az egyéni dolog. én meg kis visszafogott lány vagyok, ki nem néznéd belőlem,hogy szexben miket részesítek előnyben.:D ez ilyen.
2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fétis hanem kompenzáció. Ha túl jó dolgokat kapott csak a nő életében, akkor igénye támad megtapasztalni az ellenpontokat is. Otthon imádták, királylányként kezelték, a fiúk körülrajongták és rajongják. Egyensúlyba akarnak kerülni az erőszakos bánásmód által
2013. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én írtam a linkelt kérdést :D szerintem ez fétis nálam, mert a normál életben a jófiúkat szeretem, csak szex közben jó így vadulni. egy agresszív pasival nem járnék, nekem kell a bizalom, szeretet, hogy ezt tudjam élvezni szex közben. szóval ne aggódj :)
2013. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez nem rosszfiúkról szól. azok másként verik a nőket


az tény, hogy te ehhez férfiatlan vagy, de a szex egy kis erőszakkal az csak játék

2013. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fhaszért kell általánosítani, csak mert találtál egy kérdést, amiben a csajnak ez a fétise. Idióta vagy.
2013. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok az agyiszintedhez, hogy sikerült 1 darab kérdés után általánosítani MINDEN nőt. remélem egyhez sem kerülsz közel.
2013. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ismerek EGY olyan lányt ( azért emelem ki azt hogy egy olyan lányt, mivel nem akarok általánosítani) akit a barátja már kétszer is keményen megvert. Azóta csak nagyobb a szerelem... nagyon szégyen szerintem és azt is hozzátenném hogy elég csinos szép csajról van szó... tehát van akit lehetséges hogy ez vonz :S
2013. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!