Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Nem tudom, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Nem tudom, hogy mi legyen. Ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki nem tetszik az otthoniaknak. Itthon azt sulykolják belém, hogy szakítsak vele mert buta és igénytelen a lány. Nem is ismerik, azt se tudják ki, csak annyit tudnak róla, hogy lány a neme. Semmi többet. Én nem szeretném elhagyni mert szeretem, de akkor meg otthon van állandó veszekedés, sértegetés, anyázás, bazzmegolás meg a többi. Undorító helyzet. 21 éves vagyok, tanulok, nem tudok elköltözni otthonról. Mit tanácsoltok?
2013. dec. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szard le őket.

De egyébként mire mondják, hogy igénytelen, stb?

2013. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt és felhívott a lakására.
2013. dec. 1. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszik, dohanyzik, megcsal? Ertelmes? Tanul vagy dolgozik? Ervelj es probalj meg beszelni a szuleiddel.
2013. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy!! A szüleidnek semmi köze nincs, hogy kivel vagy! Amúgy meg nem hogy örülnének, hogy komoly barátnőd van, minthogy minden nap váltogatod... Ne törődj velük! Mondd nekik, hogy te mennyire szereted, és hozd el hozzájuk, hogy lássák, mekkorát tévedtek! De szerintem nem a lánnyal van a bajuk, csak agyilag nem akarják betökélni, hogy a fiuknak barátnőjük van....
2013. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne reagálj.
2013. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!