Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem igazságos az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem igazságos az élet? Nekem nincs senkim, neki aki kb. mindig ideges egy nagyon helyes pasija van. L18

Figyelt kérdés

Kérdezte tőlem a lany akinek nagyon helyes es normalis baratja van h nekem tetszike valaki vagy van e valakim. En mondom h nem(meg nem is volt). Erre o igen azert mert nem jarok sehova. Ezt nem hiszem el. Jarok angolra,kutyasuli,bnoimmel varos ,mozi,kori. O meg ennyire se jar csak azert van pasija mert oszt.tars. De kb.meg se erdemli. Neki az a jaras h elmegyek berugok es ennyi. Ennek nagyon sok ertelme van. Mind1. Elegge rosszul esett. Hogy lehet h neki van nekem nincs?

O olyan h kb.mindenen kiakad. Tok hamar ideges lesz meg minden a baratja meg tiszta normalis,kedves,udvarias. En miert nem talalok senkit?


2013. dec. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mutass egy képet
2013. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert agyilag zokni vagy.
2013. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egymillió oka lehet...
2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

hagyd ott.

válassz engem.


Budapesti 21 éves fiú vagyok, csúnya, de mindent megteszek azért, hogy a kedvedben járhassak.

mit szólsz hmm?

2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4:Látszik,hogy te is az a tipikus "jó nekem bárki csak nő legyen" típusú srác van,aki valójában le se szarja,hogy mi a kérdés csak válaszol,mert ott az L betű.Az a baja,hogy nincs barátja,míg az osztálytársának,aki nem érdemli meg,annak van,ergo nincs kit ott hagynia és magányos.

Szerintem a hozzád hasonlóknál minden nő jobbat érdemel,mert a magadfajtákat csak a kufirc érdekli és nem érdekli,hogy mi baja van a nőnek.

2013. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

tévedsz.

nem kell szex.


már rég lemondtam arról.

nekem egy társ kellene....egy lány, egy barátnő aki megért és velem van.

hidd el, nem jókedvemben lettem ilyen....ilyenné tett az eddigi életem.

2013. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, nem ítélkezhetsz így. Ki mit érdemel meg, ki mit nem, az egy nagyon összetett kérdés. Most irigykedsz, mert neki van barátja, ugyanakkor leszólod a kapcsolatát, mert csak berúgnak. Tedd fel a kérdést, biztos hogy ő így boldog? Te a helyében boldog lennél?

Hogy neked miért nincs senkid, abban nem tudunk segíteni. Külső, belső, kisugárzás, bármi lehet.

2013. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 moonlightsentinel ***** válasza:
Amíg vele foglalkozol, nem pedig magaddal, nem is lesz :D
2013. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne másokhoz viszonyítsd magad, és főleg ne irigykedj, mert akkor nem jutsz előbbre.
2013. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond!
2014. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!