Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene valamit csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene valamit csinálnom? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

diákként dolgoztam egészen fél évvel ezelőttig (összesen kb 1 évig) egy hipermárketben. akkor összejöttem egy sráccal aki a biztonsági emberek közé tartozik, de valamilyen szinten felettem is áll. majd fél évig voltunk együtt a kapcsolatunk vége felé őt áthelyezték egy másik helyre, de a kapcsolatunknak nagyon viharos vége lett. (ennél rosszabb nem is lehetett volna) én akkor még pár hónapig ott voltam de jöttek a vizsgáim így inkább tanultam (érthető módon) közbe megtudtam, hogy őt visszarakták arra a helyre ahol én is voltam és akkor elhatároztam, hogy na én oda nem megyen vissza dolgozni. na de hát, hogy milyen az élet végül is mégis csak visszamentem oda dolgozni (immár rendes dolgozóként) 1 hetet húztam le kb de minden egyes nap gyomorideggel mentem, hogy ne hogy ott legyen. de hát sokáig nem tudtam elkerülni és 2 nap is dolgoztunk "együtt" de a hangulat köztünk hááát eléggé puskaporos. és hiába telt el 2 nap is "együtt" még se nyugodtam meg, hogy nem szól hozzám, inkább csak még feszültebb vagyok, szinte már "várom" azt a robbanást. párom szerint beszéljek vele erről de hát nem tudom, félek. de ettől a folyamatos feszültségtől és gyomorgörcsöktől kifog készülni a gyomrom :S


elnézést ha hosszúra sikerült, de tényleg tanácstalan vagyok


2013. dec. 1. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől puskaporos a levegő?
2013. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom de egyszerűen ilyen érzés amikor mi egy légtérbe tartózkodunk. hirtelen minden olyan feszült lesz
2013. dec. 1. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Le kellene ülnötök egy nyugodt beszélgetésre!
2013. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!