Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már nudistáknál vendégs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már nudistáknál vendégségben?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltál? Zavarba jöttél? Esetleg levetkőztél te is?

2013. dec. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

nem


nem vetkőznék. merev

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
nem voltam még hogy reagálnék? mint minden férfi :D nem mert látnák hogy áll
2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem,nem vagyok Peter Griffin sem :D
2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

1. Jártam.

2. Természetesen.

3. Nem.

4. Igen, mert én is az vagyok.

2013. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként már az egy tévút, hogy egy ilyen kérdésnek a szexualitás rovatban van helye.
2013. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
nem
2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
voltam,rendik voltak,vettek fel valami ruha félét.
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdés lényegét.

Attól, hogy valaki nudista, még nem jelenti azt, hogy állandóan meztelen. Ráadásul ezek többnyire bizonyos tevékenységhez kötöttek, pl. napozás, fürdés, stb.


Amúgy igen, és nem jöttem zavbarba. Nem is értem, hogy miért kellett volna. Egy társaságban voltunk vendégségben így. Jelezték, hogy aki akarja használni a medencét, az használhatja, de ők ezt fürdőruha nélkül teszik. Akit ez zavart, az nem ment le fürdeni, volt aki lement fürdőruhában, volt aki monokinizett, és voltak akik csatlakoztak hozzájuk és levették ők is a fürdőruhát. Én is ezt tettem és egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon felszabadító érzés volt, amit azelőtt el sem tudtam képzelni. Nem kell mindenkinek egyet érteni ezzel, de amíg nem próbáltam ki, én is teljesen más véleményen voltam. Problémát senkinek sem okozott a dolog, és a szexhez sem volt semmi köze.

2013. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Voltam és nálunk is voltak. Ha olyan vendég érkezik akit zavar akkor felöltözünk. Voltunk olyan kerti partin ahol a vendéglátók tudták, hogy nudizunk és Ők ajánlották fel, hogy nyugodtan vetkőzzünk le őket nem zavarja.
2013. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!