Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha egy 17 éves csaj összejön egy 15 éves pasival?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kb. olyan mintha egy 5.es lány és óvodás fiúval :)
2009. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha jól kijöttök! :) Nekem 16 évesen 21 éves barátnőm volt :)
2009. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Tapasztalatból mondom, hogy komoly kapcsolat nem lesz az ilyenből vagy csak nagyon ritkán. Lehet te leszel a kivétel, de egy ennyi idős fiú még éretlen agyilag, bár nem tudom, hogy ő milyen.

Ha nagy a szerelem érdemes megpróbálni.

2009. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első nagyon hülyeséget írt.


Szerintem elfogadható, ha megértitek egymást, jól kijöttök. Később, pár év múlva már nem tűnik olyan soknak az a két év.

Szerintem meg lehet próbálni.

2009. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


később később, de addig még el kell jutni vhogy... 15évesen nem hiszem h olyan szellemi szinten van a gyerek, vagy ha igen akkor szerencséje van a csajnak... de pont nemrég járt egyik lány ismerősöm (aki 17) egy 15éves sráccal és a srác még a kezét sem merte megfogni, akkor szerintetek a többi dolog hogy ment?! szóval nem hinném hogy hű de nagy szerelem lesz vagy lenne...

2009. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Igen, nekem is az v az 1. gondolatom h az 1. elég hülyeséget írt.. és sztem minél idősebbek vunk, annál kevésbé számít a kor.. vagyis most egykicsit még igen.. ezért nemnagyon akartam az elején.. de azóta nagyon megkedveltem, és úgy érzem, ő is engem. És elhiheted, ő nem olyan srác, aki nem meri megfogni a kezem:) énis úgy gondolom, h érdemes lenne megprób.. max nem működik.. ak meg így jártam:) igazából mások véleménye miatt nemakartam, de azóta úgy vok vele, h nem lehet olyat csinálni, ami mindenkinek tetszik..:) És nem kell ennyire mások véleményére adni.. úgy sosem leszek boldog.. ez így hülyeség?

2009. nov. 22. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint...


igazad van, ne mások döntsenek helyetted :)

2009. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elfogadható:)

Általában azt mondják,hogy a lányok korábban érnek,mint a fiúk,ezért keresnek 1-2évvel idősebb srácot.DE a kivétel erősíti a szabályt!:)


Szóval,ha Ti szeretitek egymást,megértitek egymást és úgy gondoljátok működhet,akkor hajrá,ne foglalkozzatok másokkal.

14,5/L

2009. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem pasi senki, legfeljebb egy kis ****...
2009. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt hogy a lányok éretebbek??? Miért hiszitek hogy egy 15 éves srác félős? ez teljesen ember függő... neten mondjuk szinte csak sexmánias fiúk vannak :D
2010. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!