Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami miatt megszünne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami miatt megszünne a világon az igazságszolgáltatás a pasik automatikusan minden nőt megerőszakolnának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 08:23
1 2
 11/15 xtazin ***** válasza:
100%
Hát egy normális férfi nem erőszakolna meg senkit, ha büntetnék ha nem.
2013. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézzük csak logikusan, ha nem járna büntetés érte , és kivonjuk az egyenletből az emberiességet, érzelmeket, tiszteletet, felelősségtudatot, akkor oda jutunk hogy épeszű ember nem próbálna olyan tevékenységbe fogni aminél elvonják a figyelmét vagy lefoglalják épp a kezét mivel ő is könnyen lehet áldozata akárkinek. Aki épp arra jár és csak magának akarja a nőt, vagy épp a nő párja aki szerelmét félti.


És neeeem, totál nem gondoltam bele ebbe a helyzetbe :D

2013. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

de ettől függetlenül működne az igazság szolgáltatás csak épp önbiráskodás néven.

mert ha meg erőszakolnák a lányom,akkor én biz meg keresnén a figurát és agyon vernék az egyik letépett végtagjával.

2013. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az igazságszolgáltatás megszűnésével én inkább pár embert tennék el láb alól, köztük olyanokat is, akik nőket erőszakolgatnak. Sok esetben amúgy hiába van igazságszolgáltatás, folyik az erőszak mintha nem lenne itt semmi...
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki most azt írta,hogy igen,több nőt is megerőszakolnának (ők),azt kívánom hogy őket is erőszakolja meg valami nagy kanos ló.
2013. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!