Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha meglátok egy romantikus/erotikus jelenetet egy filmben, akkor mindig az ugrik be nekem, hogy ilyenben sosem lesz részem?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Már rosszul vagyok, hogy minden filmben van ilyen jelenet.
2013. dec. 3. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Texasi láncfűrészest, abban nincs ilyen.
2013. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normalis e vagy sem azt nem tudom de én is így érzek ilyenkor
2013. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én egy picit fiatalabb srác vagyok nálad (23 leszek a héten) és én is ezt érzem! Nyugi! Nekünk is juthat majd valami az életben :) vagy nem :) Ne add fel! Engem csak 1-2 száz lány utasított eddig vissza! Nem szabad feladni, mert bár tudom hogy úgy érzed hogy minden veszett ügy és eleve elrendeltetett, a remény sosem hal meg! Amíg érzel és tudod hogy tiszta a lelked és jó ember vagy addig remélheted hogy a jövő szebb lesz! Fel a fejjel! Ne zavarjon hogy naponta taposnak sárba, állj fel és menj büszkén tovább! Legyél büszke amikor odamész a sokadik lányhoz is és legyél nagyon bátor. Még bátrabb mint valaha! A világ nem ezekből a ringyókból áll akik nem értékelnek semmit benned, hanem belőled áll! Belőlünk, kik emberek vagyunk, érzünk és nem vagyunk olyan szegényes lelkületűek mint azok akik észre sem vesznek. Ne szégyelld magad,a legtöbb lányt én sem érdeklem. Nem zavar. Én tudom hogy nem én rontom el. Én a kezem nyújtom ők pedig századjára is átszúrják tőrrel. De nincs bennem harag, se gyűlölet, csak szeretet. Hiszem hogy egyszer valakit érdekelni is fog hogy ki vagyok.
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!