Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Mi volt ez? Bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Mi volt ez? Bejövök neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, fiú, akivel mostanában nagyon jól kijövök. Szünetekben néha odajönn és viccelődik velem. Már volt, hogy a barátnőim előtt rám kacsintott.


Ma együtt volt tesink és kikéredzkedtem mosdóba. Kimentem a folyosóra és hallottam, hogy ő is engedélyt kér kimenni. Amikor a lányöltőzőbe akartam bemenni, egyszerűen csak megfogta a kezem és tovább húzott a fiúöltözőbe. Én kérdeztem, hogy mit akar, amire azt mondta, csak szeretné ha ott megvárnám. Végülis belementem, nekem nem kellett sietnem. De amikor bementünk és becsukta az ajtót, egyszerűen magafelé fordított és azt mondta, hogy nem bírja tovább és megcsókolt. Én meg visszacsókoltam és magához húzott, meg elkezdett simogatni és egyre lejjebb ment. De végül fogta magát, kiment az öltözőből és visszament tesire.


Mi volt ez? Csak egy baki? Vagy szerintetek miért csinálta ezt? Én 16, ő pedig 17 éves.


Ui.:Az gáz, ha nekem bejött amit csinált? Amúgy nagyon kedvelem, jófej és vicces, csak... Most meglepődtem, de nem mint rossz élménytől.



2013. dec. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért az ilyenkor elgondolkodtat hogy minek is nevezzem a lányt. Nehéz kérdés :/
2013. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem biztos azért csinálta mert csúnya vagy és utál!
2013. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de valami ötlet, hogy miért csinálta? ezek szerint bejöhetek neki? :)
2013. dec. 3. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Remélem kitaláció, különben rendkívül sötét vagy.
2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ment a zöld!
2013. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!