Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan webkamerá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem olyan webkamerás modell munkát mondani ahol nem kell el érni a pl-a 100$-árt ahoz hogy megkapjam a pénzt?

Figyelt kérdés
tehát olyant ahol nincs limithez szabva és akkor vehetem ki amikor én akarom

#webkamerás munka #webcammodelling
2013. dec. 3. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
livejasmin.com
2013. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen azt tudom de ott is van eggy 100$-os limit és ha azt elérem pl nov elején max január kozepén kapom meg a pénzt
2013. dec. 3. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:

miért nem keresel egy ilyen "céget"?

azoknál még aznap fizetnek

2013. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi lenne, ha tisztességes munkát vállalnál?
2013. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi lenne ha a kérdésre válaszolnál és nem kérdezgetnéd a hulyeségeidet? :)
2013. dec. 3. 20:25
 6/10 anonim válasza:
Webcamozz nekem én azonnal csengetek:)
2013. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cég ilyen nem nagyon van, mindenhol limithez van kötve, mellesleg ha utána számolsz 100$ abszolút nem nagy pénz és hamar össze is jön, nálad inkább az a gond, hogy nem veheted ki azonnal. Talán azt tudom ajánlani, amire az egyik válaszoló tért ki. Skype-on csinálod a műsort mondjuk utalás fejében. Ennyi.
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
o Koszi szépen :)
2013. dec. 3. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyan nem nagyon van ami akkor fizet amikor te akarod. Chaturbate az asszem 50$ dollártól már fizet. Am, ha tudsz angolul ne menj el stúdióba mert lehúzás, hacsak nem vagy kezdő v. nincs lehetőséged otthon chatelni. Skype az nem rossz, ha találsz partnert, de nem fogsz olyan sokat keresni mint chat oldalakon.

2014. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sok webkamerás hirdetést láttam a www.red-life.net oldalon, miért nem keresel ott munkát?
2014. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!