Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testem. Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a testem. Annyira elegem van belőle, hogy megölném magam legszívesebben, hatalmas mértékű gyűlölet halmozódott fel a lelkemben. Szívesen beszélgetnék valakivel erről. (? )

Figyelt kérdés

Sajnos, az általam gyűlölt testi tulajdonságaimon nem tudok igazán változtatni. Nem elhízásról van szó (bár el is vagyok hízva, de az csak kissé zavar.)

Néha rámtör egy ilyen érzelemhullám.

20/f vagyok (lassan 21).


2013. dec. 3. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, néha rám is rám jön, hogy kínozzam a látványommal magam, de el szokott múlni. :D
2013. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor mi is a pontos probléma vele?
2013. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
oh, boi... kezdj el edzeni és máris megnő az önbizalmad
2013. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, ilyen dumát eddig csak tinilánytól hallottam. Viseld férfiasan ami van, neadjisten tegyél is valamit.
2013. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utálom a sötétbarna/fekete szemeimet. - Világoskék lenne az igazi.


Utálom a sötét, ívelt, vastag szemöldököm. - Világosbarna/szőke/vörös, alig látható kellene.


Utálom a közép/sötétbarna hajam. - Vörös, vagy szőke felelne meg.


Utálom a pihés, ritka, gyerekes "arcszőrzetem". - Sűrű, nagy szakáll kellene a hosszú hajhoz.


Ez így sajnos nem keltás.


...


Néhány kínzó, "külsőleges" problémám a sok közül.

2013. dec. 3. 21:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Benned egy Svéd lakozik!
2013. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Inkább kelta.
2013. dec. 3. 22:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Várom a privát üzeneteket is.
2013. dec. 3. 22:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Remegek a dühtől, és gyűlölettől.
2013. dec. 3. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:

Hordj kontaktlencsét, szedesd ki a szemöldököd és festesd be, fesd be a hajad!


VAGY


Fogadd el Magad, fejezd be a siránkozást és kezdj el élni, mielőtt rájössz, hogy ezzel a szenvelgéssel elcseszted a fiatalságod!

2013. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!