Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék kapcsolatba valakivel facebook-on, ha nem fogad üzenetet?

Figyelt kérdés
Egy lánynak szeretnék írni pár sort de nem engedélyezett nála az üzenet küldés opció. Attól tartok, ha ismerősnek jelölöm őt vissza fog utasítani, mivel ő nem ismer engem és közös ismerősünk sincs.

2013. dec. 4. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig máshogy nem, jelöld ismerősnek és majd kiderül mi van.
2013. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben elég necces, mert ha legalább lenne közös ismerős, őt meg lehetne kérni közvetítőnek, de így csak az marad, hogy megpróbálod mégis ismerősnek jelölni, hátha így is visszajelöl...
2013. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet látni az ismerőseit sem és semmilyen info-t nem ad ki magáról. Nagyon zárkózott lány:(
2013. dec. 4. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak egyszerűen nem köt mindent a nyilvánosság orrára.... nálam is pl. 99%-ban csak az ismerőseim láthatnak infót rólam, ami nyilvános, az az iskolák, hogy mégis be lehessen azonosítani, meg engedélyeztem az üzenetküldést és az ismerősnek jelölést bárkinek. Nem érzem, hogy ettől zárkózott lennék, csak nem osztok meg mindent a világgal, mert épp semmi közük hozzá :)
2013. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jó de én konkrétan tudom róla, hogy ő egy visszahúzódó, félék típusú lány. Én is az vagyok csak fiúban. Vagyis, ha valaki olyan próbálna kapcsolatba lépni velem akit nem ismerek, lehet hogy én sem foglalkoznék vele. Azért megpróbálom...
2013. dec. 4. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Hátha összejön!


Egyébként honnan "ismered" a lányt? Mert ha mondjuk megoldható lenne, akkor személyesen is odamehetnél hozzá. (értem ez alatt, hogy nem csak a facebook-on láttad, hanem személyesen is)

2013. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Együtt szoktunk buszozni (ritkán). Személyesen is próbáltam már a kapcsolatfelvételt, azzal kezdtem de... az nem sikerült. Ez lesz a második próbálkozásom. Úgy gondolom, hogy két ilyen befelé forduló embernek talán ez lenne a legjobb megoldás. Majd kiderül...
2013. dec. 4. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:

èn azt mondom, hogy hagyd a fb-ot. ha van lehetosèged szemèlyesen beszèlni a lànnyal, akkor mindenkèpp pròbàld meg! szedd ossze magad, menj oda hozzà ès ismerkedj meg vele.

ha nem ismered szmèlyesen, akkor màs lehetosèg nincs, minthogy bejelolod fb-on. de ha zàrkòzott a csajszi, ùgysem fog ismerkedni a neten idegenekkel.

2013. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!