Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy egy bizony férihoz szólok lefagy, leblokkol, vagy csak egy légtérben vagyunk és megszólalok akkor is ledermed és néz maga elé?

Figyelt kérdés

30+éves férfiről van szó.


Köszönöm előre is,az értelmes válaszokat!



2013. dec. 5. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfagy a hangulat tőled. Lehet h ijesztő vagy. Próbálj vidám dolgokról beszélni.
2013. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy fél tőled (pl. te vagy a főnöke).

Vagy tetszel neki és zavarba jön.

2013. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok a főnöke!

Ő az én "főnökön"


És nem vagyok ilyesztő,és nem is rém mesét mondok! :D nem tudom mi a baja iylenkor! Ha más beszél,nem így reagál!

2013. dec. 5. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Windows van telepítve rá.....
2013. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"főnököm" : erről nekem legalábbis a tanár jutott eszembe(ez csak egy gondolat)

Csak véletlenül nem így van ?

Egyébként ,amikor ledermed utána azért válaszol,vagy úgy csinál mintha meg sem hallotta volna ?

Lehet,hogy valami "betegség",mert az egyik 30-as ismerősöm is hasonló tüneteket produkál... :D Bár ő egy fokkal feljebb lépett,mert ha kérdeznek tőle,akkor sem mindig válaszol,van hogy meg sem hallja...

2013. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen szokott reagalni,ha vele beszelek ,de kesleltetve! :)

Ha massal beszelek es ottvan mikor kinyitom a szamat akkor is ledermed es nez maga ele! Mitol lehetez??

2013. dec. 5. 17:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,tanarrol van szo! :)
2013. dec. 5. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek ilyenekre válaszolni,mert még a végén hi ábrándokba ringatlak...

esetleg írd meg privátba,hogy korkülönbség mennyi ?

meg úgy álltalában még miket veszel észre...

Azért nem itt akarom kitárgyalni,mert itt sok undok választ kapnál...

2013. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!