Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, már 1 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, már 1 éve nem szexeltem, ciki? :/

Figyelt kérdés
a csajok olyan könnyen megkaphatnak bárkit, mint a 10 ujjára találna valakit, de a srácnál már nincs így, olyan igazságtalan, jóképű srácnak tartom magam de mégis olyan ciki számomra hogy már 1éve nem szexeltem

2013. dec. 5. 23:17
 1/9 Jozin z bazin válasza:
Valaki meg azon parázik, hogy 28 és még mindig szűz
2013. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg még sosem szexeltem. Dugunk?

19L

2013. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Na egy okos lány aki csak 19éves és szűz, tisztelet az Ilyeneknek!:) amúgy BENNE VAGYOK :D
2013. dec. 5. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
a "csak"-ot helyesbíteném "már"-ra.
2013. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én több vagyok és még sosem szexeltem. Magasról teszek rá, hogy ciki-e vagy sem.
2013. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vanezígy. A te korodban én is így voltam.


Majd írd meg, mi lett a 2-eskével :D.

2013. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg párkapcsolatom nem volt soha nem is csoda ahogyan én kinézek. De mégis dugtam már meg egy lányt. Rockerként bekeveredtem egy discoba részeg voltam meg olyan társaságba keveredtem ahol ezt kedvelték nem tudtam mit csinálok de 3 csajjal smároltam egyik volt csak ismerős a másik kettő teljesen idegen, egyikkel le is feküdtem mindig a nyakamon volt bár nem érdekelt a dolog mert a társaságomba voltam és csak sörözni meg cigizni mentem oda, de amikor fáradt voltam és hazafele indultam a csaj jött utánam és hát hazavittem mert megsajnáltam valamiért majd az ágyban kötött ki ahol teljesen meztelenek voltunk, még szerencse hogy a csajban volt annyi hogy gondol a védekezésre, másnap reggel felkelt hogy hazamenne és mondja hogy ez csak egyszeri alkalom volt becsüljem meg, hát köszi jól esett tőle pedig szimpatikus volt külsőre. De ez is 1 éve volt nem ciki az ha még szűz vagy akkor sem mert gyakorlatilag én is annak tartom magam csak ugye az élet egyszer durván kihozta belőlem az állatot.
2013. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nezzed a dolog jo oldalat, nem kaptal semmi betedseget es barmikor szexelhetsz az ot novereddel
2013. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg még sosem szexeltem, mit mondjak? F/11
2013. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!