Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik haveromnak tetszem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haveromnak tetszem. és ma nem tudom miért de kérdöre vont. Kérdezte h kivel megyek bulizni, merre vagyok most aztán rákérdeztem h miért kérdi azt mondta h csak van már barátod. Vajon miért faggatott ennyire?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tom h miért kérdezett ilyeneket, én azt mondanám h ne érdekeljen titeket h hová mek bulizni. Nem mind1?
2013. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek írjatok már rendesen. Majdnem értelmezhetetlen a kérdésed.

Amúgy meg ennyi információból bármilyen ok lehetséges.

2013. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam így, hátha észreveszi magát milyen siralmas.
2013. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "írjatok már rendesen"-t nem neked szántam kedves első. :) Hanem a kérdezőhöz hasonló stílusú egyéneknek címeztem, csak közben te kifiguráztad a stílusát. :D
2013. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen. :D De akkor jó. :)
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi probáltam röviditeni. Mindig elfelejtem hogy ide normálisan kéne írjak.
2013. dec. 6. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írjál rendesen, mert vannak ilyen köcsögök mint én, akik rendes kérdésekre akarnak rendes választ adni, de az ilyen stílus támadási felületet ad.
2013. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 perfect li(f)e ***** válasza:
100%

Áú...ezt szinte fizikailag fájt olvasni! :/

Ilyen helyesírással még ha érthető is lenne a kérdés, képtelenség rá válaszolni,mert az ember még az elolvasása után is csak azon kattog,hogy "ez ugye csak vicc?!"

2013. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!