Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon kamu regisztrációkért mért nem kezdenek el letöltendő börtönöket osztogatni?

Figyelt kérdés
mennyivel jobb lenne mert egyből eltünnének az olyanok akik szórakoznak az biztos.egy jó kis életfogytiglan szabadláb nélkül.furcsa vagy túlzónak találod?nem az.más házába sem mész be ha nincs ott keresnivalód azért is börtön jár.aki nem keres társat az se szórakozzon a társkeresőkön.egyre többször már az első bemutatkozó mondat úgy kezdődik hogy nem keresek senkit.akkor mért van ott?pár éve vmi politikus felvetette hogy fizessen adót aki egyedülálló.persze elvetették de akkor is segítsék inkább a társkeresést az unatkozó hazudozók társalomból való kivonásával.nem csak a pénz miatt fogy a lakosság hanem mert sokan párt sem találnak.az alapötlet egyszerű: kap 40 levelet(annyi tuti összejön bármelyiknek egy hét alatt lazán ha nő az illető) sok közte a keresésnek megfelelő de semmi választ nem küld vagy bejelntésre vizsgálják az ügyet, IP alapján lenyomozzák és mehet a cellába.ez is a csalás egy formája.vagy a neten mindent lehet büntetlenül?sztem sokan örülnének ha ez megtörténne végre.máshogy nem lehet kiszűrni de ez elég elrettentő lenne.ezek mivel az ilyen oldalak nagy részét kiteszik legalább olyan kártékonyak mint a gyilkosok.csak nem fizikailag tesz kárt vkiben hanem lelkileg,érzelmileg.
2013. dec. 6. 18:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne menj büntető jogásznak
2013. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy sokan fizetnek is a társkeresőkön ők meg főleg meg érdemelnének annyit a pénzükért cserébe hogy normális szolgáltatást kapjanak.egy forintot nem fizetnék azért a kamu áradatért ami ott van.igenis törvényben kéne szabályozni,máshogy senki nem tesz semmit sem ellene.
2013. dec. 6. 18:43
 23/37 A kérdező kommentje:

:) én halál nyugodt vagyok.nyugodtan lehet kóstolgatni innen tudom hogy igazam van.az igazság vált ki heves reakciót az emberekből.főleg a magyarokból.

"ideghörcsög" ez tetszett :) tán a trianoni agressziódat vezeted mindenkin az interneten keresztül?vagy a főnököd húzott fel?vagy a gyerek viselkedett rosszul ma? á nem megyek bele ebbe nem vitatkozom veled mert lesüllyedek a szintedre a rutinoddal pedig legyőzöl engem. viszontlátásra.

2013. dec. 6. 18:48
 24/37 anonim ***** válasza:
A fizetős oldalak gondolom a kamusoknak sem ingyenesek. Már ha kamunak számít már a bemutatkozás elején kijelenteni, hogy nem keresnek párt.
2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
oh a büntetőjogászról meg csak annyit hogy ha mindent megfelelően büntetnének nem lenne ennyi bűn okoska.régen amikor levágtak a tolvajok kezét egy kicsikét kevesebbet loptak mint manapság.gondolkozz el a bűn és büntetés közti összefüggésen.persze akkoriban az ilyen emberállatoknak meg akik támogatták is őket még nem voltak jogaik
2013. dec. 6. 18:51
 26/37 A kérdező kommentje:
na fizetős oldalból többféle van.ahol minden fizetős oda kamusok nem járnak.de más sem mivel egy darab keresést sem tudsz lefolytatni hogy van ott vmi ami miatt érdemes regelni oda.ahol meg extrákat kaphatsz a pénzedért de az alapok és a levélküldés is ingyenesen megvalósitható ott rengeteg a kmaus de mégis vannak sokan akik fizetnek is érte.
2013. dec. 6. 18:53
 27/37 anonim ***** válasza:

Hazugok, csalók mindig is voltak és mindig is lesznek. Ráadásul az internet a legjobb hely a céljaikra, hisz ott mindig "láthatatlanok" maradnak. Megértem, hogy sokan komoly szándékkal regisztrálnak fel,mert munkájuk vagy valami egyéb miatt nincs idejük élőben ismerkedni, és hogy mekkora csalódás Nekik a sok hazug felhasználó. De az internet mindig is ilyen lesz, 70%-ban hazugság az egész.

A kérdésedre válaszolva : elég butaság lenne. Mert egyszerű hazugságokról beszélünk. Még ha sok embernek ezzel lelki fájdalmat is okoznak, ez nem büntethető, hisz ha azért börtönbe vinnének, mert hazudtál valakinek, akkor szerintem minden embert már be lehetett volna zárni. Valaki állandóan, valaki csak keveset, valaki csak egyszer életében hazudik, de hazugságok mindig is lesznek. Fogadd el, és próbálj ne erre koncentrálni, mert a végén csak magadba fordulsz.

2013. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én? Nem én akarom lesittelni a habi felhasználókat-.-"""és hogy oldanád meg? Szélnek eresztenéd a gyilkosokat vagy hogy? Vagy építenél böriket saját költségen? Na hagyjuk már:)

6-oska

2013. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Aww, nem kaptál puncit, szegénykém? :(
2013. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azt csinál amit akar. Nem kötelező ilyen oldalakra regisztrálni. Ha ezt teszed , számolj a következményekkel, és a buktatókkal.


Ezt úgy mondom, hogy társkeresőztem fél évet. Ott ismertem meg a férjem.


Ha nem tetszik, akkor ne ilyen helyen keress párt. A való életben is vannak olyanok akik kamuznak, és becsapják azokat akik tényleg társat akarnak. Ennyi.


A gerinctelenséget nem bünteti a törvény. Mert semmi alapja nincs. Hogy bizonyítja be bárki, hogy a regisztrált illető mit gondol? Tényleg társat keres e?


Sehogy!


27/N

2013. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!