Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretne fájdalmairól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretne fájdalmairól, félelmeiröl, bármiröl beszélgetni velem? Amiröl nem mer beszélni?

Figyelt kérdés
Ha tudok, akkor tanácsot is adok. Aki szeretné elmondani valamilyen bánatát, fájdalmát elmesélni, bármiröl amit másnak nem mer elmondani, akkor szívesen meghalgatom. : ) ( privátban ) 22L
2013. dec. 6. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd pont egy vadidegennek fogom elmondani egy olyan oldalon ahol több a troll mint az összes fantasyban együttvéve.
2013. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem lenne miről mesélni... de biztosra szeretnék menni, hogy nem ismerjük egymást.
2013. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem lenne, mit elmondanom, de én is félek, hogy esetleg ismerős vagy, meg attól is, hogy troll. Nem merek itt már senkiben sem megbízni. 24F
2013. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vicceltek? Én még a valóságban sem bízok senkiben, nemhogy itt..:'D
2013. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ahol több a troll mint az összes fantasyban együttvéve"

Hát ez nagy volt! :DDD

2013. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok a troll, kevés a kontroll...
2013. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én ezt már egyszer bebuktam.. az állítólagos "barátnőm" valójában fiú és ismert is.. közös suliba jártunk.. és kiszedte belőlem mit gondolok róla.. és igen kiröhögött :(

Tanulság : ne bízz senkiben :(

"Ha valakiben megbízol, abból két dolog lehet: - egy életre szóló barátság - egy életre szóló lecke."

2013. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kamu kérdés!
2013. dec. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én írtam neki, visszaírt, leírtam mi a félelmem, és azóta sem ír vissza..X)

De qrwa jót beszélgettünk, köszi kérdező!:'D

2013. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!