Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek erről a testalkatról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 7. 17:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nagyon duci.
2013. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, nagyon is! :)
2013. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi gond. Ilyen, és kész. Nem az a fajta, amit én személy szerint vonzónak találok, de hát egy nő sem azért van, hogy a kinézetével a pasik (főleg nem az én) kedvére tegyen.

Az arca szép, és simán lehet kedves, pozitív kisugárzása egy kövér nőnek.

2013. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
aranyos lehet meg minden ,olyan véleménytelen számomra, ö ien azt kész, barátnak/ismerősnek oké , de nem ragadtat meg h legyek a palija szal max ennyi, h nem én ideálom alkatra
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Birodalmi lépegető.
2013. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Most álszenteskedhetnék, mint itt egyesek, de leírom az igazságot. A hölgy lassan eléri a vágósúlyt.
2013. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz? Ez már dagadt, nem husis?
2013. dec. 7. 19:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Husis? Nézd már meg,micsoda karjai és lábszárai vannak..ez már túlmegy egy határon.

Ráadásul ez egy rohadtul beállított kép.Élőben,egy feszesebb ruhában sokkal durvábban nézne ki.

Ráadásulha sportolna és rendesen enne nem így nézne ki..

2013. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ezen jót röhögtem :)
2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!