Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen testről?

Figyelt kérdés

[link]


(nem az én képem)



2013. dec. 7. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2013. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

8-as bunkó vagy


5-ös, de igen is van esélyed ugyan annyi mit mindenki másnak:) és igazad van, sok fiúnak ilyen lány kell.. azért mert ez a "tökéletes".. valaki eldöntötte és a sok idióta csak az ilyen csajokra bukik..

de vannak kivételek, hála az égnek

kedves kérdező, ha te is hasonló alkatú vagy, akkor ne vedd sértésnek vagy másnak, amit írtam, úgy értettem, hogy sajnos a mai fiatalok többsége az ilyen lányokat szereti.. és ez nem baj

az a baj, ha azért szereti, mert minden más fiú is az ilyen lányokat szereti.. na ez már baj..

2013. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. ez pontosan arra mutat rá, hogy mindenki úgy csinál ahogy a többiek és nincs saját véleménye
2013. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

8as vagyok.

Nem vagyok bunkó.Ha hülye a válaszoló akkor szenvedjen.Ráadásul hány embernek tetszik az itteni válaszadókból?3-4?A többinek mind kevés.Akkor meg mire sír a szája?

Nekem azért tetszik mert tetszik és nem azért mert másik 10000 pasinak is bejön!

2013. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Tetszik
2013. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kicsit lehetne izmosabb a combja, egyébként tökéletes. Ó és nem azért tetszik, mert mindenkinek tetszik, hanem azért, mert alapból a törékeny lányok jönnek be, talán azért mert én sem vagyok az a nagydarab férfi.
2013. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ez nekem már nagyon nagyon nagyon sovány:\ akármennyire azt mondják, hogy ez szexi, szerintem kb +20 kilo kéne erre a csajra
2013. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
:O akkora a vádlija, mint a csuklóm. Pfew, kutyámnak jó lesz.
2013. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Sz Misi válasza:
Szerintem tökéletes. És ha lenne rajta 10 kiló, akkor is tökéletes lenne.
2013. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Sz Misi, ha te tényleg minden kérdéshez őszinte választ írsz, akkor komolyan irígyellek. Ritka amikor valakinek ilyen széles skálán mozog az ízlése.
2013. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!