Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki be tudja linkelni, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki be tudja linkelni, ezt a képsorozatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Láttam egy oldalon egy képsorozatot, kb. 8-10 nő volt rajtuk, 40-es 50-es hölgyek, akik 20-25-nek néztek ki. Nem találom, valaki nem tudja esetleg a linket?

2013. dec. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan k..va jól le tudjátok szűkíteni a keresést. Várjál mindjárt linkelem...( Nem, nem fogom, mert ennyiből lóf..zra se tudok rákeresni.)
2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyantól várok segítséget, akinek fingja sincs miről beszélek. Hanem olyantól, akinek esetleg el van mentve, vagy kedvelve van facebook-on. Az tudja miről beszélek, nem kell itt szűkíteni semmit...
2013. dec. 7. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed mindenki azon a sz@r facebookon lóg?
2013. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2013. dec. 7. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
De az értelme kb ugyan annyi... (Jó abbahagyom, nem kötekedni akarok, csak hát na.)
2013. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most ha én kiírok egy kérdést, hogy parciális integrálnál, mit vonsz ki miből, az intervallum jelölés alsó indexével helyettesített integrált a felsőből, vagy a felsővel helyettesítettet az alsóból, nyilván nem írok be semmit, ha nem tudom miről van szó. Nem arra kértem senkit, hogy keresse meg, csak hátha meg van valakinek aki erre nézelődik GYIK-en, a kedvencekbe, vagy nem rég találkozott vele.
2013. dec. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!