Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mit jelent? Próbálkozzak újra?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, eleinte nem is tudtam eldönteni, mit is érzek iránta, de már biztos, hogy nagyon beleszerettem. Még két hónappal ezelőtt elhívtam valahova, de nemet mondott. Azóta szinte szóba se állt velem. Most úgy gondoltam, nem adom fel, jön az ajándékozások ideje és adtam is neki valami egyedi ajándékot. Nagyon meglepődőtt, ősszesúgott a barátnőivel, csodálta az ajándékot, majd odajött vigyorogva, hálálkodva és megpuszilt. Ez alatt most mit értsek? Félek, hogy ha újra bepróbálkozok, akkor meginy elhajt és semmibe vesz, de megvan annak a lehetősége is, hogy kezdi megismerni a jó oldalamat(nem vagyok túl vonzó).

2013. dec. 7. 20:08
 1/6 anonim válasza:
Hívd el! Ha megpuszilt hivd el!:-)
2013. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
hivd el nyugodtan.
2013. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Én is erre gondoltam.
2013. dec. 7. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha megint elzavar?
2013. dec. 7. 20:13
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
akkor legalább tudod
2013. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De belehalnék, már nem bírom idegileg ezt a feszütséget!
2013. dec. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!