Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok valaki elmagyarázná mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valaki elmagyarázná mi történik?

Figyelt kérdés
Megyek a városba látok egy "páwa" "fiút", már azon voltam megkérdezem fiú e vagy lány erre látom hogy egy jó csajjal van együtt. A f**zomat rá hogy a csajba több erő volt mint abba a kölyökbe. Mit eszik a lányok nagy része azokon a "fiúkon"? Miért tetszik ő sokkal több lánynak mint én? Azért mert én nem költök 40 000 ft t egy cipőre hanem edzeni megyek helyette? 16/F
2013. dec. 8. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igazad van, ritka a normális lány ma aki még szép is!! azokat a pawa buz*kat meg le se köpném, mert az első nagy szél úgyis elviszi! ;) átérzem fájdalmad!! 16/f..
2013. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nyugi, most ez van:) és nem mindenkinek jön ez be
2013. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én magam sem értem pedig lány vagyok!
2013. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

amelyik bedől a mű májernek arról tudhatod, hogy nincsen rendben az értékítélete, és neked nem lesz megfelelő.


Nem baj, ha előre tudod ki milyen.


"Mi az mit megvetsz? Arról ismerszel meg igazi valódban"

(bene gesserit)

2013. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy láátál EGY csajt egy páwafiúval az nem azt jelenti,hogy a lányok nagy része azokra a nevetséges páwa fiúkra buknak.
2013. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
láttál* (előző voltam)
2013. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egy konkrét esetet meséltem

és a lányok nagy részén ezt veszem észre

2013. dec. 8. 18:14
 8/17 anonim ***** válasza:
minden azon múlik h mennyire vagy menő, hogy öltözöl, miylen telefonod van, hol tanulsz, hol dolgozol, stb...
2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:

mosmá rákeresek ezekre a kifejezésekre

páwa yolo meg mi is a harmadik amit még itt szoktatok írogatni?

slag vagy mi a pék?

2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Értsd jól kérdező.

Van aki szerető, és van amelyik feleség.

Nem összekeverendő, mert abból mindig baj lesz!

Nem baj ha látod ki milyen, és hová húz.

Ha ilyet látsz tudod, hogy melyik dobozba tedd. Nagyon hasznos, hogy van ilyen "indikátor", és nem neked kell kiismerni, hanem tudsz köztük válogatni

2013. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!